Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tud 1 szülő 3 pici...

Hogyan tud 1 szülő 3 pici gyereket vízpartra vagy medencés helyre nyaralni vinni?

Figyelt kérdés

Elváltam, így egyedül nevelem a 7, 3 és 1 éves gyerekeimet. Nagyszuloi segítség minimális, mert idős az édesanyám.

Volt férjem nem partner a gyerekek gondozásában sem. Szeretném, ha egy pár napot vagy hetet kikapcsolodnanak a gyerekek, nyaralnak. Lakásban lakunk, ezért még inkább fontos lenne.


2017. júl. 8. 16:56
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Megpróbálom, nem adom fel.
2017. júl. 8. 18:31
 12/28 anonim ***** válasza:
39%
Hajdúszoboszlón az egyik medence tengerpartszerűen van megcsinálva. Nagyon nagy, fokozatosan mélyülő. Esetleg nézd meg azt. A fb folyton feldob nekem egy apartmant, állítólag szemben van a fürdővel. Priviben megadom, ha kéred.
2017. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de óriási felelőtlenségre készülsz. Mi van, ha a 7 éves megcsúszik, elmerül és ki kell húznod a vízből? Mire kiviszed a víztől biztonságos távra a két kicsit,addigra a 7 éves megfullad.
2017. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%

3 evesnek karuszo,1 evesnek beleulos uszogumi.igy mehettek egyutt a melyebb medencebe is.ha ne adj isten a nagyot menteni kell,a ket kicsi addig biztonsagban a viz felszinen marad.

A nagy mar megerti,hogy egyutt kell maradni,es neha a kicsikkel is be kell menni a babapancsoloba.a legkisebb meg odamegy ahova viszed.

Ha wcre kell menni,vagy pelenkazni,akkor mindhatom megy veled.a kicsi babakocsiban,a ket nagyobb pedig addig fogja a kocsit,mig vegzel a wc n.esetleg lehet jutalmaz inoket,aki igy tesz,az kap egy cukrot,vagy egy fagyit vagy amit szeret.

A lenyeg,hogy mindig egyutt legyetek.ha 1 ehes,akkor a masik ketto is a parton van.

A nagy mar megerti,hogy ez a feltetele a strandolasnak.a 3 evesnek pedig nagy huzoero,hogy a nagy is ott marad.biztos van jatszoter is.amig a pici(k) alszanak a nagy(ok)jatsziznak,te pedig pihensz.(persze fel szemed a jatszin)

Inkabb kisebb helyre menjetek.mi epp hajduszoboszlon vagyunk.rengetegen vannak.fel pillanat alatt szem elol veszhet barmelyik.

Es oriasi itt a strand....

2017. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, berelek egy gyerek medencés nyaralót és az oviban keresek olyan szülőt gyerekkel, akik lejonnenek velünk. Így a nagynak is van ovis társa, és osszekotom a hasznost a kellemessel.

Voltunk már együtt nyaralni ovis elvált szülőkkel, bár akkor én meg férjnél voltam és csak 1 gyerekem volt.

2017. júl. 9. 08:16
 16/28 anonim ***** válasza:
62%
A fokozatosan mélyülő gyerekmedence esetleg, abban látod a nagyot, úszni is tud, amíg te pancsolsz a kicsikkel. Vagy ha van egy rokon, barát, aki el tud veletek menni, egy tinilány, vagy fiatal felnőtt unokatestvér, nagynéni, valaki. Vagy fizetett segítség.
2017. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
72%
Hajdúszobolszlót nem ajánlom, akármilyen jó a medence, mert kibírhatatlan a tömeg, 3 gyerekkel veszélyes.
2017. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%

merre laktok?

nem kell amúgy medencés apartmat bérelni, a tescoba most 3-4e ft a kicsit nagyobb medence (50 magas, 2*1m), abban ár jól elvan a 3 éves is, 7 éves is pancsolhat. De én is zat javaslom, keress még másokat, akikkel együtt el tudsz menni.

2017. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Bp-en lakunk, lakásban, az erkély 110x160cm, tehát pici.
2017. júl. 9. 19:02
 20/28 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Nincs gyerekem, de mi most olyan apartmant bèrlünk 3 napra, amiben van jacuzzi, medence, szauna. Mi azért döntöttünk emellett,hogy ne zavarhasson be a rossz idő. Nyilván a medence pici, de nektek ez esetleg opció lehet, jobban tudsz rájuk figyelni. (Siófok). Vagy, veletek mehetne egy bébiszitter is.

2017. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!