Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ti, hogy oldjátok ez...

Anyukák! Ti, hogy oldjátok ez meg?

Figyelt kérdés
Nemrég lett szobatiszta a kisfiam és elgondolkoztam rajta,mi lenne,ha az utcán kellene pisilnie.Nem tudom,mit lehet olyankor tenni,ha mondjuk egy tömegközlekedési eszközön jön rá?Vagy mondjuk,egy se bokros,se fás területen kell neki?Vagy autópályán?Eddig hála Isten megúsztuk,de nagyon félek ettől.Evidens,hogy mikor elindulunk pisil,de akkor is előfordulhat,hogy kell neki.Ti mit tesztek ilyenkor?

2017. júl. 11. 17:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Most írják majd sokan hogy jajj pisiljen ahol akar kb, de szerintem ha szobatisztáva lett minősítve az azzal jár, hogy bizony vissza tudja tartani amíg eljuttok egy wc-ig! Ha pisilnie kell szépen kibírja, nem tud mást tenni, mint ahogy a felnőtteknek sincs választásuk!
2017. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Első Te konkrétan hogyan csináltad a saját gyereked esetében? Olyan tapasztaltnak tűnsz, de nagyon leegyszerűsítetted a választ.

Nekünk első gyerek és bár van még néhány honapunk addig, de kíváncsi vagyok a megoldásra én is.

2017. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Nincs választásuk a felnőtteknek? hát érdekes, engem pl. a kula nem kérdezett meg múltkor, szépen bement és kész, pedig elég régóta szobatiszta vagyok, de bárkinek lehet problémája, vagy épp nem érzi jól magát. Egy szobatiszta kisgyerekkel is történhet baleset.
2017. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
napi pisis... keresd vissza, nit írtunk tegnap meg tegnapelőtt ugyanerre...
2017. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%

Hogy hogy csináltam? Nem húztam le a nadrágját hogy tessék pisilj, nem olyan bonyolult!

Szólt, hogy pisilni kell, mondtam hogy jó, nemsokára megyünk haza, egy ideig sírt hogy nagyon kell, kb fél óra múlva hazaértünk, pisilt és kész

2017. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Viszel magaddal bilit, vagy összahajtható papírbilit és abba pisilteted.
2017. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha nagyon aggódsz, legyen nálad mindig egy fél literes vagy még kisebb üres flakon, persze kupakkal együtt. Abba könnyen bele tud pisilni. Ennyiből könnyebb a fiúknak. :)
2017. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
mi eleinte sétákra (ami 2-3óra volt) adtunk rá pelust. majd jött a meleg, amikor nem 5 réteg ruhából kell kihámozni a gyereket. akkor elhagytuk a pelust és vittem magammal válto gatyát és nadrágot, de természetesen az első 2-3 hónapban "meglocsoltuk" a virágot amikor kellett :) most kezdtük/kezdtem el "erőltetni" hogy bírja ki hazáig. tehát fokozatosan vártam tőle hogy ne pisiljen akárhol.
2017. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok


"mi eleinte sétákra (ami 2-3óra volt) adtunk rá pelust" ezt arra értem hogy otthon és a délutáni alvásnál már nem kapott pelenkát de a sétákra igen.

2017. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

A tomegkozzlekedesen vagy leszallsz vele, vagy kibirja, vagy bepisil.

Ha autoval mentunk siman pisilt az ut szelen. Ha a varosban setaltunk kavezo, mosdo, akarmi.

Városban sosem pisilt utcán. De falu vagy ket falu kozott vagy a jatszoterennem nagyon tudsz mit tenni.

Lattam ezt a papirbili dolgot. Anyuka utana szepen belevagta a kukaba... ami amugy kozelebb volt a homokozohoz mint ahogy en a legmesszebbi fahaoz elvittem a gyermekem.

2017. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!