Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar a lányom az...

Miért nem akar a lányom az utcán pisilni?

Figyelt kérdés
Szobatiszta,3 éves.A játszótéren voltunk ma,láttam rajta,hogy táncikál,így kivittem a bokorhoz.De ott viszont nem pisilt.Gondolom nem értette,miért kell neki a bokorban pisilni,amikor otthon bilibe.Hazasiettem vele gyorsan,és a bilibe pisilt.De miért nem akart pisilni a bokorban?

2017. júl. 15. 17:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
72%
Jaj ne,már megint a sok ÉN SOHA,SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NEM PISILTETTEM AZ UTCÁN A GYEREKET anyuka.Én nem akarok kötözködni,de akkor szerinted mit kelleni csinálni vele?Mondani,hogy gyerek keresünk egy 5 km-re lévő nyilvános WC-t és majd ott pisilhetsz?Mire körbekérdezgetnéd az éttermeket,addigra a gyerek bepisil.Egy kisgyerek nem tudja tartani,míg elértek egy nyilvános WC-hez(már ha egyáltalán van,sok helyen az sincs ugye)...Most komolyan szerinted nem pisilhet bokorban egy kisgyerek?Mit árt az az 1 deci pisi?Komolyan érdekel...Tudod egy átlagos,szuper képességek nélküli kisgyerek,ha szól,hogy pisilnie kell,egy normális ember inkább elviszi egy félreesőbb helyre pisilni,semmint összevizelt ruhában vonszolja végig az utcán.Az sokkal rosszabb a gyereknek.
2017. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%
Off 20-as: Mi elég sok játszóra járunk és egyik mellett sincs házfal - parkban ill. téren vannak, utóbbiaknál körben még úttal. A járdákat elnézve meg a gondatlan gazdájú kutyák és némely felnőttek mocskához képest a gyerekpisi csak "rózsavíz" :)
2017. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%

Ez már nem a középkor. A játszóterek általában lakótelepek, sűrűn lakott helyeken vannak. Általában van a környéken bevásárló központ, orvosi rendelő, kórház. Némely normális játszótérhez alakítottak ki nyilvános WC-t is. Meg általában az ember nem a szomszéd faluba viszi a gyereket játszótérre. Egy lakótelepen, ha mindenki a fa tövébe pisil, kakil százak szagolják, mikor el kezd bomlani. Főleg melegben mikor süti a nap. Mindenki csak magára gondol, de sok kicsi sokra megy.

Falvakban általában saját udvarban játszanak, vagy erdőben, réteken ott oda pisil ahova akar.

2017. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
29%

A rohadt életbe már, nem unod? :D

Nevetséges, hogy valaki ennyire tud unatkozni. Vagy hogy valaki ék ennyire nehéz a felfogása...

2017. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel. Ha valaki ledob egy szemetet, akkor más is oda fogja dobni, mivel szerinte másnak szabad akkor neki is. Így van ez a pisiléssel. Ha a környező lakók összefognak, akár meg lehet szüntetni az ottani játszóteret vagy korlátozni ott a játékot. Ha zavarja a nyugalmukat azt ennyi.
2017. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!