Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szerettessem meg...

Hogyan szerettessem meg magamat egy 2 éves kislánnyal? Kint a városban fogok vele találkozni, szeretném, ha megkedvelne. ötletek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 13:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vaksikám, nem az 1-es vagyok!
2017. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok,nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Igen én vagyok az új nő,és én ahogy beszélt róla,már úgy oda vagyok a piciért. És a családban is van egy elvált apuka és a neveloanyjat pedig ki nem állhatja,ezt akarom mindenképp elkerülni. A kicsi drága most lesz 2 éves csak. Csak szavakat tud kimondani.

Köszönöm a válaszokat még egyszer.

2017. júl. 23. 17:43
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Elég ha érzi hogy nem kényszerből vagy vele, hogy jól érzed magad mellette, nevessetek, csináljatok vicces dolgokat, pl buborékkergetés a parkban, kacsaetetés, állatsimogató ilyesmik.
2017. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Egy 2 éves előítélet mentes ha szeretettel fordulnak felé,akkor azt is fogja vissza adni.Bölcsiben dolgozom,én ezt tapasztaltam.Játsz vele.Vigyél neki esetleg egy kis labdát vagy egy kisebb főzőcskés szettet (kiskanál,lábos,pohár - ezeket mind szereti) vagy valami építőset.Ha látja hogy valóban érdeklődsz felőle,akkor semmi gond nem lesz.
2017. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A picik zabálják a gyermekdalokat, mondókákat, ritmust, höcögtetést is, ringatást.


Viszont készülj fel a szeszélyre is, épp dackorszakban van.


A legjobb, ha szerzel általában is mind több tapasztalatod pici gyermekekről, és hasznos gyermekpszichológiát is tanulni, hogy mind jobban megismerhesd a közös életkori sajátosságokat - kicsi gyerekek között még enyhébbek az egyéni eltérések, bár nyilván fedezd fel egyéniségét is, és segítsd kibontakozni.


A többiek is adtak tippeket, azokat meg nem ismételném el.

2017. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy két éves nem úgy fog rád gondolni hogy apa új barátnője. Legyél vele kedves ,türelmes ha játszol vele azt amit szeretne nem lesz semmi baj. Sok szerencsét!
2019. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!