Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar számítógépezni...

Miért nem akar számítógépezni ez a gyerek?

Figyelt kérdés
5 éves kisfiam nem akar számítógépezni,pedig én tanítanám rá.Én informatika tanár vagyok egy általános iskolában.És én nem szeretnék szégyenkezni,hogy én informatika tanár vagyok,ő meg be sem tudja kapcsolni a számítógépet.3 éves kora óta próbáltam rávenni,hogy kezdjen el barátkozni a számítógéppel.Volt olyan is,hogy beleültettem az ölembe,hogy gépezzünk kicsit,de akkor meg sírva fakadt.Hogyan vegyem rá,hogy érdeklődjön az informatika iránt?Tanítanám,de így nem megy.Félek,hogy lemarad és már később nem tudja behozni.Valami ötlet?

2017. júl. 25. 17:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%
Biztos gagyi a géped és nem tetszik neki. Vegyél egy sokkal drágábbat.
2017. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
5 evesen?! Ugyan mar, az en lanyom 9 evesen ult eloszor szamitogep ele.
2017. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

Nézess vele mesét vagy játsszon valami online játékkal az sz.gépén.

Aztán egy idő után tanítsd meg neki, hogyan tud egyedül odaülni a géphez és megkeresni a kedvenc meséjét/játékát. Ehhez be kell kapcsolni, megnyitni a böngészőt, begépelni a nevét, kiválasztani...

2017. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne erőltesd. Miért kéne egy 3-5 évesnek számítógéppel játszani? A helyedben örülnék, hogy szeret bármi mással játszani, a parkban, építőjátékkal, stb.

Vagy azt ne mondd, hogy programozni vagy Office-t használni tanítanád... Meg minek? Miért szégyenkezni, amiért nincs élvonalban a te szakmádban? Pedagógusként hogy lehet valaki ennyire korlátolt?

2017. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Drágám, egy informatikatanár minimum kiteszi a szóközt az írásjelek után. Ügyes próbálkozás volt, nem jött be... Nem fogok itt egymás torkának ugrani, hogy jó vagy nem a számítógép egy gyereknek...
2017. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
86%
Ne legyél már szánalmas, attól még hogy infó tanár vagy nem kéne öt évesen ilyenekkel zaklatni a gyereket.
2017. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Te beteg vagy! Hagyd békén szegény gyereket!!
2017. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

4, nemá, szerinted egy informatikatanár leírna ilyent: Félek,hogy lemarad és már később nem tudja behozni...


:D

2017. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Akkor vagy te tanár, amikor én a római pápa.

Kamu. :)

2017. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gagyi a gép,én raktam össze,elég jó konfiguráció."A félek,hogy le fog maradni"-t,úgy értettem,hogy egyszerre sok lesz neki.Elkezdeném most az alapokkal,később jöhetnének a komolyabb dolgok.
2017. júl. 25. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!