Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar számítógépezni...

Miért nem akar számítógépezni ez a gyerek?

Figyelt kérdés
5 éves kisfiam nem akar számítógépezni,pedig én tanítanám rá.Én informatika tanár vagyok egy általános iskolában.És én nem szeretnék szégyenkezni,hogy én informatika tanár vagyok,ő meg be sem tudja kapcsolni a számítógépet.3 éves kora óta próbáltam rávenni,hogy kezdjen el barátkozni a számítógéppel.Volt olyan is,hogy beleültettem az ölembe,hogy gépezzünk kicsit,de akkor meg sírva fakadt.Hogyan vegyem rá,hogy érdeklődjön az informatika iránt?Tanítanám,de így nem megy.Félek,hogy lemarad és már később nem tudja behozni.Valami ötlet?

2017. júl. 25. 17:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
5%
5 évesen?5 évesen?Lányom 10 évesen LÁTOTT először számítógépet...De nyugodtan tedd csak függővé,a te gyereked.De ne gyere ide 2 év múlva siránkozni,hogy meghalt a gyereked...Ismerős kislánya is így járt,anyuka 3,5 évesen elkezdett vele számítógépezni,a kislány meg 6 évesen agydaganatos lett a számítógéptől és 7 évesen meg is halt benne...Továbbá voltak eléggé durva epilepsziás rohamai is...Ha csöveken lógva,élet halál között akarod látni a gyerekedet akkor hajrá...Nem való egy 10 éves gyereknél fiatalabb gyerek kezébe számítógép...Internet meg pláne nem...a számítógép többet árt,mint használ ilyen piciknél!
2017. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Agydaganat??? Attól, hogy mondjuk 3 naponta odaülteti 20 percre, még nem lesz agydaganata. Akkor már a kamaszok 99%-a, akik napi több órát neteznek, már rég halott lenne. Ez nem így működik, az elektronikus dolgok nem ördögtől valók. Akinek ilyen fóbiái vannak, mástól is így félti a gyerekét? Ugye mesét se nézhetnek, mert ki akarja, hogy emiatt csövek álljanak ki a gyerekéből?! Ugye ennyi erővel ott még senki nem adott egyetlen szelet csokit sem a gyerekének? Vagy ti nem féltek a diabétesztől? Pedig százszor hamarabb lesz valaki cukorbeteg, mint hogy gépezés miatt meghaljon daganatban. És remélem kocsiba se ültettétek még, hisz bármikor lehet balesetetek. És persze az óvoda is halálos veszély minden egyes nap, mert bármikor leeshet a mászókáról és kitörheti a nyakát, igyanis az óvónő se tud minden pillanatban 100%-osan figyelni minden gyerekre. Pokol élni egy olyan szülő mellett, aki ilyen mentalitással rendelkezik.
2017. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
16%
Jézusom milyen primitív anyák vannak itt. Nem is csoda, hogy ott tart az ország, ahol. Technológiai analfabéták. Normális országban egyébként már alsóban van informatika, idegennyelv pedig 1. osztálytól. Nem is gyárimunkás palántát sikerül ott a legtöbb gyerekből kinevelni, mint a magyar mentalitással : nem baj a hármas, a lényeg, hogy görbüljön. Minek angol 4. előtt, csak összezavarja a gyereket stb. Nyílván nem véletlen, hogy a magyar gyerekek a legbutábbak az Uniöban manapság. Leghátul kullog az ország szövegértésben, nyelvtudásban és matematika tudásban. Bár a szüleik sem valami észlények a felmérések szerint. Kodály, Bólyai már a múlté. Aki kicsit is értelmes gyereket akar nevelni, azt rögtön le kell szólni. Nehogymár ne játszon egész nap a gyerek. Hogy mer napi 20 perc munkát elvárni tőle a szemét szülő ? Hát nem ennek a szülőnek a gyereke fogja kéretni magát, ha tanulni kell vagy házimunkát végezni, hanem azé, aki egész nap hagyja azt csinálni, amit akar.
2017. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Lanyomnak 1.osztályban van angol, info és tablettel segitett oktatásban van része..
2017. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!