Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar számítógépezni...

Miért nem akar számítógépezni ez a gyerek?

Figyelt kérdés
5 éves kisfiam nem akar számítógépezni,pedig én tanítanám rá.Én informatika tanár vagyok egy általános iskolában.És én nem szeretnék szégyenkezni,hogy én informatika tanár vagyok,ő meg be sem tudja kapcsolni a számítógépet.3 éves kora óta próbáltam rávenni,hogy kezdjen el barátkozni a számítógéppel.Volt olyan is,hogy beleültettem az ölembe,hogy gépezzünk kicsit,de akkor meg sírva fakadt.Hogyan vegyem rá,hogy érdeklődjön az informatika iránt?Tanítanám,de így nem megy.Félek,hogy lemarad és már később nem tudja behozni.Valami ötlet?

2017. júl. 25. 17:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
kamu,nem jött be,kérem a következőt
2017. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

Szerinted mégis meddig tart egy gyereknek megtanulni bekapcsolni a gépet? :)

Ha lenne gyereked, tudnád, hogy kb. 5 mp alatt tanulnak meg ilyesmit, és ha olyat lát a monitoron, ami szeret, le se lehet róla akasztani (Thomas, vagy akármelyik mese, tele van játékokkal a net). A tanárosdit meg hagyjuk már...

2017. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
van ideje bőven,ha valóban tanár lennél,tudnád hogy alsoban nincs is informatika egy átlag suliban
2017. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
1%

#3 vagyok. Miért lettem lepontozva? Mondjuk mert a kérdésre válaszoltam, és nem jajgattam, hogy a csúnya gonosz rossz apuka informatanulással akarja kínozni szegény majdnem-iskolás gyerekét, pedig nem kérte ki erről senki véleményét?

Érdekes, itt például teljesen elfogadott, ha megütnek egy kigyereket, akár 1-1,5 éves tipegőt is, vagy ha a szülő ordibál vele stb. Mert hát szegény szülő nem lehet mindig a toppon, és különben is, semmi baja nem lesz tőle a kicsinel. De ha valaki tanítgatni próbálja az 5 éves gyerekét (nem erőszakkal, hiszen akkor már rég megtanította volna), az ÚRISTEN MICSODA GYEREKBÁNTALMAZÁS.

2017. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
17%
Adj neki egy tabletet, szedj le játékokat és ne tanítsd!, hanem hagyd, hogy magától felfedezze. Ne mondd, hogy te is ezzel foglalkozol meg milyen jó lesz neki. Hagyd, hogy rájöjjön magától. Borzasztó tanár lehetsz.
2017. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%

Azért nem akar, mert több esze van mint a drága szülőjének.

Más azon kattog, hogy hogyan rángassa el a gép elől a kölköt, te meg erőszakkal függővé akarod tenni?

Anyám borogass!

2017. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%
:D LOL
2017. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%

örülj neki!

6,5 éves a fiam, és úgy rákattant a gépre, hogy inkább ott ül egész nap, minthogy strandra, játszótérre menjünk. pedig kifejezetten kértem a nagyszülőket, hogy ne engedjék, mert otthon csak igen korlátozva, feltételekkel ülhet a géphez vagy kaphatja meg a tabletet.

5 éves gyerekkel jétszótérre menj, mesét mondj neki, ne gépezni tanítsd!

2017. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
56%
#13 mas. Nekem 2.tól volt informatikám egy átlag iskolában ez előtt vagy 12+ éve.
2017. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%

Jó vicc, informatikusként nem tudod, hová kell szóköz? Vagy szimplán hiányzik a klavidról?!


Szánalmas próbálkozás, mellesleg egy ötévesnek nem az a dolga, hogy a gép előtt üljön, hanem bringázzon, focizzon, rajzoljon, fessen, stb. és csupa piszok legyen, főleg nyáron ;)


28n

2017. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!