Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire utal az, ha a gyerekek...

Mire utal az, ha a gyerekek utálnak otthon lenni?

Figyelt kérdés

A szülők saját bevallásuk szerint a gyerekek mindent kitalálnak, hogy elvigyék őket rokonok, ismerősök. A nagyobb már egy-egy családtagot a gyors hívóval feltud hívni, és akkor kéri az ismerőst, hogy vigye el őket. Van, hogy sírva van, hogy nem. Haza egyáltalán nem akarnak menni még később este sem, napok telnek el, hogy megkérdezzék, hogy a szülők hol vannak és ha választ kapnak, akkor ennyi, elfogadják és mondják, hogy még ne is menjenek értük. Eszükbe sem jutnak a szülők, a gondolat pedig hogy hazavigyék őket, szinte fenyegetés. 3 és 5 évesek.


Ez mennyire normális?



2017. júl. 29. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem az. Ilyesmi korú srácaim vannak, egy hete a mamánál, szeretnek ott lenni, de azonnal hajítanának el mindent, ha azt mondanám, hogy jöjjenek haza most azonnal.
2017. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%
Hát egyértelműen vagy bántalmazzák őket, valamire kényszerítik őket,vagy nem tudom. De valami rossz biztos hogy van otthon, amitől fêlnek. De ez nem normális viselkedés. Minél előbb cselekedni kéne valamit.
2017. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Én is utáltam otthon lenni kb 9 éves koromtól kb mostanáig.


Nem vertek kékzöldre, de rossz volt a hangulat, túlterheltek és idegesek voltak a szüleim, a válás előtt a rossz házasságuk nyomta őket, utána évekig nem dolgozta fel anya a válást.


Frusztráltak voltak, zavarta őket a rendetlenség, a mosatlan, ha néha becsúszott egy négyes, ha épp nem tellett külföldi nyaralásra, mint régen, ha sok szabit kellett kivenni mert betegek voltunk.


Menekültem az öcsém meg a szobájába zárkózott.


Nem kell ehhez veszélyeztetés, elég, ha máshol kellemesebb, nyugodtabb az élet.

2017. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Ovis koromból pedig emlékszem többször aludtam egy barátnőmnél és hisztiztem, hagy mehessek, mert kutyát kapott, unokatesóméknál is imádtam lenni, mert többen voltunk lányok és tudtunk babázni, otthon meg csak az öcsém volt..


De mikor megkapta az egyik fiúunokatesóm az első nintendót a családban, folyton ott lógtunk és nyomtuk a tankos játékot, rengeteget aludtunk ott.

2017. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!