Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha pozitívan állok hozzá,...

Ha pozitívan állok hozzá, akkor nem szenvedésként rögzül 3 évesnek a munkahelyem?

Figyelt kérdés

Ugy alakult, hogy nem mehetek táppénzre, érthető okokbol.

Jul-ban két hét szalmonella gyáp-en, és egy hét szabin voltam, erre ujabb vizsgalatok miatt aug-ban sem engedi a doki a gyereket bölcsiebe kb ujabb két hét...


Be kell vinnem a m.helyre a majdnem 3 évest..


Irodai munka.kamerázott is.es rengeteg millio a dolgom.agyon vagyok terhelve.

A gyerek javarészt magában játszik, szinte kontakt nélkül, nincs mondókázás, fogocska, játszotér, szinte csak etetni, pisiltetni tudom csak, és néha megnézem a rajzát.



Tegnap olvastam, hogy rossz hatassal van a gyerekre, ha a szulo a munkahely es csaladi idő beosztáson/logisztikán stresszel. Felnottkorra is kihathat, pl a munkavégzést negativan itelheti meg, ezáltal a tanulást is es ez tudatalatt rögzülhet.


Ha megprobalom magam erőltetni es neki pozitivan beállitani valahogy (eddig mindig bocsánatot kértem tőle hogy ma ilyen antiszoc.napunk van és sajnálom), de akkor nem okozok benne károkat?


Vagy hogy csinálják a kinaiak pl akik pár évest a pultban tartanak este 6-ig naponta es azt latja a gyerek hogy ez ilyen, ez a norma es nem szenved a kicsi?


Gyermekem jol birta az első napot, de olyan mintha ingerszegény börtönbe zárnám..es plane pont fejlesztendő, pl beszédben el van maradva...

3 é


2017. aug. 1. 07:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem kellene egy gyereket, pláne egy szalmonella fertőzött gyereket a munkahelyre vinni.... A fonok tud róla? Tisztában van vele, hogy bezarhatjak a céget?
2017. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Irta, hogy egyedul dolgozik, es a szalmonella miatt mar volt otthon ket hetet ( eleve 4-5 napig fertoz csak )
2017. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

Nézd utolsó, az én gyerekem volt szalmonellas. 3 negatív széklet eredmény kell ahhoz, hogy ne legyen fertőző és közösségbe mehessen. Azt pedig csak hetente egyet csinálnak.

Akárhogy is, nem vinnék gyereket a munkahelyre semmiképp. Beteget meg pláne nem

2017. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
De hát nincsenek ott emberek, azt is írta, nem óvodában dolgozik.
2017. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kicsit(???) nagyon túlspilázod ezt a történetet!A gyerek felé azt közvetíted,hogy rosszat teszel azzal,hogy Magaddal viszed a munkahelyedre.Ebben semmi rossz nincs,sőt!Addig is együtt vagytok.Mindhárom gyerekemnél volt/van olyan,hogy magammal vittem Őket.Egészséges lelkületű,vidám,jó fej gyerekek,hidd el!
2017. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
11# ez max akkor fordulhatna elő ha közétkeztetésben dolgozna vagy más, járványügyi érdekből kiemelt területen.
2017. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25%

Kedves kérdező, bocsánatot csak akkor kell kérni -akár gyerektől, akár felnőttől-. ha van miért, pl ha elkövettél valami hibát ellene.


Ergo NE kérj tőle ilyesmi miatt bocsánatot, félreértheti.


Ezen kívül: értelek én, hogy kevésbé inger gazdag számára ott, a munkahelyedet, de tudsz mást tenni a jelen helyzetedben? Azt írod, nem tudsz. Ezen kívül csak átmeneti időszak, szóval bőven belefér.


Valamint: SZAKKÖNYVEKET javaslok olvasni a témában,

nem pedig ilyen bulvár marhaságokat, mint amiket idéztél.

;)

Van esetleírás, kísérlet börtönlakú anyákról, akikHEZ bevitték a kisbabájukat, illetve több korosztályról is, nem csak babákról. A kísérlet módszerei közül itt elsősorban megfigyelésre gondolj. Az volt a végkövetkeztetés -legalábbis 10 év alattiak esetéről tudok-, hogy a gyermekre hatással NEM a börtön körülmények voltak, hanem magának az anyának a hozzáállása.


És elárulok még valamit: leszámítva a baleseteket, sugárzásokat és más egyértelmű esetet leszámítva:

minden betegség a tudatból ered: ÉRZELMI KONFLIKTUS az oka a testi tüneteknek, gyermekkorban és felnőtt korban egyaránt. Sőt, kb 10 éves korig az anya tudatállapotára, és tudatalattijára rezonál a gyermek.


A gyermeked VELED akart lenni, ezért produkál "fertőzést". Az érzelmi konfliktusa esélyesen abból áll: a legtöbb 4 év alatti gyermeknek folyamatosan szüksége van az édesanyja közelségére. NEM pedig bölcsődére, óvodára! A gyerekek kisebb része jól elvan egyedül bölcsiben oviban, de én a többségről beszélek!


tisztában vagyok avval, hogy a mai világban -a feminizmus negatív következményeként- nem háztartásbeli már a legtöbb anya, hanem amint lehet, munkába áll, pici gyerek mellet is - a bölcsőde kizárólag ezért van! Máskülönben az ovi, bölcsi haszontalan, 4 éves kor alatt, hiába tették kötelezővé inkompetens döntéssel a 3 éves kortól való óvodába járási kötelezettséget! Óvodapedagógusként mondom mindezt.


Az egészségügyi vonatkozásokról pedig íme, jó tanulást kívánok hozzá, ha kellően nyitott a tudatod, és végiggondolod a tudományos eredmények alternatíváit, a hagyományos tudományos dogmákkal szemben:


https://www.youtube.com/watch?v=Twl-z3h2-kw


biologika.hu

2017. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!