Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kell átadni a helyet...

Xyasdd kérdése:

Miért kell átadni a helyet kisgyermekkel megjelenő szülőnek?

Figyelt kérdés
A hajlandosag megvan bennem ,csak érdekelne h mi az oka, mivel a gyernek igy is ossze vissza balra jobbra rohangal egész nap tehát ugygondolom megtud allni amig utaznak addig is pl. Másrészt a szulo erdeke is h este 8 korul elaludjon a gyermek furdes utan attol is lefarad pl.

2017. aug. 10. 06:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészíteném azzal, hogy az sem jó, amikor a felnőttek ráesnek a gyerekre vagy rántják magukkal. Mondjuk én már felnőtt voltam, amikor belém kapaszkodott a pasi, mert amúgy letört volna a keze, ha menet közben kapaszkodik, amikor meg fékezett egy kisebbet a busz, az ember dőlt és kapkodott mindenfelé, hátha sikerül kapaszkodót találnia, de engem sikerült.

Én azóta is fürkészem az embereket, hogy amikor a 2 éves fiammal utazok, igaz, hogy ő még a babakocsiban van, de arra se dőljön rá senki!

2017. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam mégcsak 4 éves, de rendszeresen iskolásnak nézik, mert nagyon magas. Fejlesztésre járunk, mivel probléma van az egyensúlyérzékével. Sajnos az orvosok nem vettek nála időben észre egy belső fül gyulladást, mely károsította az egyensúlyszervét.

Másik településre járunk fejlesztésre, hetente kétszer kétszeri átszállással.

Ő sajnos egyáltalán nem tud megállni egy mozgó buszon. Mivel rendszeresen meg is ütik tömegben pl. táskával, volt hogy már meg kellett kérnem utast, hogy adja át neki a helyet. Szerencsére eddig senki sem problémázott, nem tartom magam "agresszív kismamának".

2018. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
15%
Meg ha egy tömött buszon egy gyerek áll, mi van az arcában? Egy fenék :(
2018. nov. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!