Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az ideális reggeli egy 2...

Mi az ideális reggeli egy 2 év körüli gyerkőcnek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 18:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
45%

Hát én bizony örültem volna, ha gyerekként gyümölcsöt és zabkását reggelizhetek. De hát a mi időnkben a jóóóó cukros, citrompótlós tea volt az ieális, meg a cukros kakaó, a cukros tejbegríz, a cukros briós, a karamellás tej. Oké, hogy felnőttem, na de hogy. Nekem nincs cuki ovis képem, mert ami van, azon az összes tejfogam fekete. Nem szeretem nézegetni, pedig szép emlék lehetne.


Az én kisgyermekem fogai hófehérek, csillognak. Nem kap csokit, nutellát, édes innivalókat.


Reggelire tejitalt kap. Tízóraira vajkrémes pirítóst zöldséggel, virslit sajttal, tükörtojást, sajtos rudat, kekszet gyümölccsel, joghurtot gyümölccsel+ egy kis kanál korpával, túrós bélest, zabkását mazsolával, banánnal, almával, mikor mivel. Inni tejet vagy vizet kér.

2017. aug. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
42%
Maradjunk annyiban, kedves utolsó, hogy sem a tej sem a virsli nem optimális..
2017. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Virsliből is lehet venni nagyon jó minőségűt, igaz nem olcsó. Tudom, hogy nem a legideálisabb, de a kisgyerekek szeszélyes ízlésének nem könnyű megfelelni, de azért próbáljuk a lehető legjobb megoldást megtalálni. Nyilván nem a leggagyibb virslire gondoltam. Egyébként tökmindegy, h szaláminak, virslinek, párosnak hívod a húsipari terméket, nem ez a lényeg, hanem hogy magas hústartalmú legyen. De akkor ilyen alapon ne adj neki kenyeret sem, mert hát az is egy élelmiszeripari hulladék, se bolti joghurtot, se gyümölcsöt, csinálj, termelj mindent magad otthon.


A tejről meg annyit, hogy akinek baja van tőle, annak nyilván nem egészséges, de akinek semmi baja tőle, az miért ne ihatná.

2017. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
61%
A tej az a borjak táplálását szolgálja. A virsli meg hiába magas hústartalmú, ha bőr, stb darabokkal van összekutterolva.
2017. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!