Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Külföldre költözés előtt...

Külföldre költözés előtt visszamenjen itt az oviba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácstalanok vagyunk a férjemmel azzal kapcsolatban elkezdje-e itthon a 4 éves kislányjnk az ovit, vagy ne vigyük mar amìg el nem költözünk.

Szeptember végén költözünk külföldre most kezdené a középső csoportot. Nagyon szerette a kis pajtikat és attòl tartunk rosszul érintené a váltás. Egész nyáron nem volt oviban, most ez a 3-4 hét pont elég lenne arra, hogy visszaszokjon és az új helyet nehezebben fogadja majd el.

Viszont Ő menni szeretnr.

Ti mit mit tennétek? Vinnétek erre a pár hétre?


2017. aug. 27. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Vinnem. Emiatt nem fogja nehezebben fogadni az uj helyet. 4 éves, pillanatok alatt fog új barátokat találni.
2017. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
nem vinném.
2017. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Én sem vinném.

Már az új helyről mesélnèk neki,arra készítném.

2017. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mesélünk neki. Már az új ovit is megnézte kívülről. Többször voltunk kint heteket. Tudja, hogy hova megyünk. Mikor ott voltunk nem is akart hazajönni. De most nagyon elutasító az egész költözéssel kapcsolatban.

Megkerdeztük amíg itthon vagyunk szeretne-e menni. Természetesen igen volt a válasz.

2017. aug. 27. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Menjetek be, de csak elköszönni a régi oviba.Valamit le kell zárni és az újra koncentrálni.

Óvónőként írtam a fentieket és ezt is.

2017. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Igaz, nekem már kisiskolás volt a lányom, és mi szeptember közepén indultunk, de ő külön kérte, hogy hadd menjen még 2 hetet iskolába. Nagyon jó volt neki, direkt miatta hoztak előbbre egy iskolai kirándulást, illetve búcsúztatták is, kapott kis ajándékokat, osztályképet. Jó volt elköszönni.
2017. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha akar menni, akkor miért ne mehetne? Most mit csináljon még egy hónapot otthon, gondolom már unatkozik, és a kis barátai is hiányoznak. Ha megy oviba legalább ti is rendesen tudtok készülni, pakolni. Én az ő kívánságat venném figyelembe.
2017. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Mennyen ha szeretne.
2017. aug. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem vinném, csak egy búcsúra, helyette bevonnám a költözésbe, pakolászás, válogatás, stb.
2017. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!