Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig mértek lázat popsiban?...

Meddig mértek lázat popsiban? 3 évesnél lehet még?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 éves, belázasodott, olvastam, hogy nem kell már ennyi idősen a fenekébe mérni, viszont amikor meg akartam mérni neki, mondtam, hogy megmérjük a lázát, magától letolja a bugyiját és lefekszik, ahogy régen szoktuk. Miért van ez vajon? A babáinak is méri a lázukat.

2017. szept. 5. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó a memóriája és emlékszik. Ennyi.

Ettől még nem mérném meg ott, hisz már bőven elég nagy, hogy együttműködjön és ne legyen nagyobb kínzás hónaljban, mint popsiban.

(Egy nyughatatlan csecsemőnél egyszerűbb mindenkinek a 10 másodperces fenékben mérés összehasonlítva a 3-5 perces hónaljban méréssel.)

2017. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tegnap este megmértem a fenekébe, mert utána adtam egy kúpot is. Ma reggel mondtam neki, hogy már nagy, nem kell a popsijába dugni a lázmérőt, megmértük a hónaljában. Most délben megint mértem neki és lefeküdt magától, ahogy popsiban szoktuk.
2017. szept. 5. 14:49
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
1 éves koráig csak
2017. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vegzáltam análisan a gyereket, csak azért mert az kényelmes. Egyetlen kivétel volt: a kúp.
2017. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, én sem szeretném, ezért akartam áttérni hónaljra.De ha mondom, hogy megmérem a lázát, magától leveszi a bugyiját és lefekszik hozzá, szó nélkül tűri amíg mérjük, meg a kúpot is.
2017. szept. 5. 14:57
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
amióta képes az ölemben 5 percet nyugton maradni, azóta hónaljban mérem. cca 1,5 éves kora óta.
2017. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%

Elég lesz! Szó szerint ugyanez a kérdés volt X idővel ezelőtt.


Undorító hogy erre buksz.

2017. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mi van? Kiírtam egy kérdést, mert kíváncsi voltam. Nem tudom, hogy x idővel ezelőtt mi volt, nem is érdekel. Ha akarsz válaszolni, azt megköszönöm.
2017. szept. 5. 15:17
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Attól hogy lefekszik neked és leveszi a bugyiját még nem kéne ott mérni, te vagy a felnőtt, ha kell mond el minden alkalommal hogy már nem ott kell mérni! Mekkora láza volt egyébként hogy kúp kellett?
2017. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
39,2
2017. szept. 5. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!