Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig mértek lázat popsiban?...

Meddig mértek lázat popsiban? 3 évesnél lehet még?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 éves, belázasodott, olvastam, hogy nem kell már ennyi idősen a fenekébe mérni, viszont amikor meg akartam mérni neki, mondtam, hogy megmérjük a lázát, magától letolja a bugyiját és lefekszik, ahogy régen szoktuk. Miért van ez vajon? A babáinak is méri a lázukat.

2017. szept. 5. 14:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28%
Ennél több évesnél sem gáz. A hónalj alatt simán elmozdulhat felnőttnek is, nemhogy gyereknek. Egyébként és tinédzser vagyok, de tegnap kaptam kúpot aputól. És akkor mi van ? Kellett és kész. Ez volt a legjobb megoldás a lázamra, mert a gyomromat ki kellett kerülni másik betegség miatt. Szerintem ebben nincs semmi gáz sem perverzió. Ezt csak az idióta, buta emberek mesélik be másokba. Felnőtt embernél is szükség lehet néha fenékben lázat mérni vagy kúpot adni. Injekciót adni. Ha nincs olyan állapotban, akkor segítséggel. Egy 3 évesnek aztán főleg nem gáz. Az anyja vagy basszus. Én sem érzem gáznak, ha a saját apám kezel, aki ért hozzá, mivel eü diplomája van. A kislány sem érzi ezek szerint gáznak, mert előkészül. Nincs még telebeszélve a feje buták által.
2017. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja utolsó.. persze.. az normális hogy apád dugja a seggedbe a kúpot kamasz létedre! Nem mondok inkább semmit, de gondolok.
2017. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%
Soha nem mértem popsiba a lázát. Én nem is értem hogy a lázmérőtöl kezdve a szélcsőig minden sz.rt a gyerek popsijába dugdosnak, én ettől hülyét kapok. ( 3 gyerek anyukája)
2017. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
A férjem pár éve, amikor a nagyobbik 2 körül volt, vett egy infrás hőmérőt, amivel homlokon, fülben lehet mérni. Megnyomom a gombot és kiírja, sípol, ha 37,5 felett van, illetve zölden világít, ha rendben, pirosan, ha láz van. Máig áldom érte, amiért megvette. Leteszteltem, összehsaonlítottam digitális mérővel, ugyanazt a hőfokot mutatta. Csakhogy 1-2 másodperc alatt megvan, valamint mondjuk éjszaka, extra nyűgös lázas gyerekkel ez sem mindegy, mennyit izélgetem. Pár ezer forint, de megéri, abszolút
2017. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Pici korátol érintos digitális homérot használtam mindkét gyereknél. Sokkal kényelmesebb éjszaka rátartani a homlokára alvás kozben és nem kell semmit sehova duggálni. Nekem azért 3 évesnél durva.

30N

2017. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14, azt mi is próbáltuk, ráadásul 3 márkát is, de nekünk nem jött be, nem volt pontos. Száraz homlokon igen, de amikor a gyerek a láztól izzad, s ezért hűvösebb a homloka, mint a valós testhője, rögtön nem jót mér (akkor se ha letörlöd a homlokát).

Geratherm, Omron és Braun infrásokat teszteltünk.

1 éves kor alatt csakis popsiban mértük, mert az a 3 mp, amit az Omron tudott, kevesebb kínzás volt, mint szorítani a hóna alá (hónaljban 3 perc alatt mér).

1 év felett hónaljban illetve az érintés nélkülit is megtartottuk

2017. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
11-es válaszolóval értek egyet, később sem gáz.Amíg mérni kellett és nem magamnak csináltam, mindig a fenekembe mérték, sohasem zavart, nincs benne semmi perverz vagy akármi. De viszont pontos.
2017. okt. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Huuuu

Nekem a haziorvosom nyugdíjba ment az új háziorvos az első vizsgálaton (ilyen ellenőrző) akkor a végbélen keresztül merte a lázam....

A hőmérő olyan lassú volt hogy legalább 5 percig mért úgyhogy addig ott feküdtem az orvosi asztalon felhúzott szét tett lábbal........

Rohadt kellemetlen volt

2018. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!