Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kezelitek a folyton...

Hogy kezelitek a folyton ellenkező nagyszülőket?

Figyelt kérdés

Szeretnék normális értékrendet felállítani, pl egy szóra nem kap meg drága legokat a fiam.

Elválltunk a férjemmel a fiúnk velem maradt de apai nagyszülők aktívan részt vesznek az életében. Nem tudnák rá suli után vigyázni ezért náluk van, de minden héten valami legot, játékot vesznek neki csak mert olyan aranyosan kérte. Tegnap hazaállított 50 ezres lego technic traktorral. Nincs gond a gyerekkel a suliban, okos ügyes, jól viselkedik de akkor sem kellene ennyire jutalmazni. Félek később mit fog kérni ha most drága legot?

Anyósommal nem jó a kapcsolatunk de elkell viselnünk egymást, jobb így ha elhozzák délben mintha ott maradna a napköziben ami maga a pokol. 4 korosztály ömlesztve egy teremben.


2017. szept. 13. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

A napkozi maga a pokol ?

Mivan ?

Miert baj az, ha 4 korosztaly egyutt van ?? Es akinek tetstvere van ?

Ha nem tetszik a nagyszulo viselkedese, akkor gondoskodj te rola!

2017. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Lehet én állok hozzá rosszul, de én ilyenben sosem ellenkeztem a nagyikkal, nekik az a dolguk hogy kényeztessék az unokát, ha ajándékkal akkor azzal, ha játszóházba viszi azzal, ha palacsintát kér akkor meg azzal.

A te esetedben meg gondolom kicsit ezzel akarják kompenzálni az elvált apuka hiányát.

2017. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
attól még, hogy a nagyszülők elkényeztetik, neked nem kötelező. tudni fogja, hogy tőled nem kaphat meg mindent, ha következetes vagy.
2017. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem ellenkeznek, csak engedékenyebbek.

Szerintem a volt férjed iránti negatív érzéseidet kivetíted a szüleire is, és ezért akadsz fönn ezen. No meg azért, mert te ezt nem tudnád kifizetni.

2017. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

Megértem a kérdezőt!

Ha azt mondom a fiamnak, hogy a bizonyos dolgot nem vesszük meg neki, akkor büszke vagyok rá, ha megérti, elfogadja, hogy nem kaphat meg mindent, aztán hétvégén a nagyi megveszi neki.......

Mi leaz késöbb? Manipulálni fog bennünket ezzel.

Bár egyetértek, hogy a nagyszülő kényeztessé az unokát, de ne így. Ezzel csak lehetőséget ad a kis okos gyerekeknek, hogy játszmázzanak.

ezt vagy a nagyon buta, vagy a nagyon számító nagyszülők csinálják.

2017. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!