Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rá sem lehet nézni?

Rá sem lehet nézni?

Figyelt kérdés
Kereszt kisfiam 18 hónapos. Kb. 2 hetente találkozik velem, de akárhányszor látom, állandóan csak sír. Utoljára nem is tudom mikor adtam neki puszit, vagy tarthattam a kezemben. Szó szerint nem lehet ránézni, mert üvölt. Hozzáérni pláne. Most tanulgat járni, de még nagyon nem megy, mászás is alig-alig volt nála. Tehát az sincs, hogy odajönne hozzám vagy bármi. Viszont a szülein sem látom a szándékot, hogy akarnának ezen változtatni. Nem ültetik közénk, nem utalnak rá, hogy velem is foglalkozzon (pl "mutassuk meg keresztanyának") ami kicsit kezd már bántó lenni nekem. Nyulván nem egyformák a gyerekek, vannak akik nem szeretik ha sokan vannak körülöttük vagy bármi. De már kellemetlenül érzem magam előre, ha megyek, mert hiába szeretnék foglalkozni vele, esélyem sincs. Az anyja fél centivel nem mer már arrébb ülni, mert egyből sír a gyerek, szóval valahogy ebből eredhet az egész probléma szerintem, hogy állandóan az anyukán csüng és nem tanítgatják. Mit gondoltok erről? Mit tehetnék én, hogy változás legyen? Ennél gyakrabban nem tudom meglátogatni, de úgy gondolom azért ez sem annyira ritka, hogy ennyire ne tűrjön meg.

2017. szept. 13. 14:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor egy türelmetlen fingagyú pióca vagyok. Majd visszatérek ehhez a kérdéshez 2 év múlva. Megírom, hogyan fejlődött a kicsi.
2017. szept. 14. 11:14
 22/28 anonim ***** válasza:
75%
Kedves Pióca kérdező! Nem akartalak megbântani, de akinek nem inge nem veszi magára. Ne haragudj, kérlek! Olyan mintha az egész rólad szólna, nem a gyermekről. Te a király rokon akit minden gyerek szeret csak ő nem. Süt rólad, h abszolút nem értessz a gyerkőcökhöz. Mégis mit vársz tőle?! Másfél éves, ne legyenek már illózióid. Egyébként meg írj! Kiváncsi vagyok mi lesz később!
2017. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"de bután fogalmazva "rossz nézni" ahogy megy"


Ez is beszédes.

Az első gyerek akit látsz elindulni, igaz? Feltartott kéz, imbolygás, esés, bukás... teljesen természetes.

2017. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Most Te pedig látatlanból megmondod azt, hogy amit mi látunk, az biztosan nem is az és minden oké. Egyszerűen csak aggódok érte és nem szeretném, ha a szülők hanyagsága miatt nem fejlődne rendesen. Egyáltalán nem rólam szól ez.
2017. szept. 14. 17:58
 25/28 anonim ***** válasza:

Hát te kérdezted!

Akkor minek, ha nem fogadod el a véleményeket. Egyébként a pióca hasonlat Volt, olvassd vissza.

Két hetente egyszeri találjozás alkalmával,szerintem te se látsz bele az életükbe.

Ha annyira aggódsz beszélj erről őszintén a szülőkkel, ne bántóan, csak mondd el nekik, h aggaszt ez a dolog. Biztos vannak annyira inteligensek, h nem sértődnek meg.

2017. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
27%

"visszatérek ehhez a kérdéshez 2 év múlva "

ezt most úgy mondtad, mintha mindenki hülye lenne, csak te tudnád az igazat, még a rokonok sem, és 100%ig biztos lennél benne, hogy a gyereknek problémája van. most vagy azt akarod, hogy igazad legyen még úgy is, hogy a gyerek tényleg beteg, akkor ez önzőség. vagy csak rosszindulatú vagy, mert neked nincs.

2017. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
43%

Nyugi, 2 év múlva is utálni fog...

Érzik a gyerekek, hogy ki szereti őket valójában, kinek fontosak, ki fogadja el őket olyannak amilyenek...

és ki az, aki caak méricskél, hasonlítgat és csak becsmérelni tud.

2017. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Egyre jobb válaszok jönnek.
2017. szept. 14. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!