Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányos anyukák, akinek már...

Lányos anyukák, akinek már volt kislányának hüvelyi fertőzése, lenne pár kérdésem?!

Figyelt kérdés
A tünetei pirosság és fehér túros maszat a puncusán, nagyon büdi és mintha barnás (véres) váladék lenne a bugyiján, valamint nagyon fáj neki, amikor megtörli a wc papírral. Én gondoltam csak, hogy hüvelyi fertőzés lehet, mert ha felfázott volna, akkor csípne neki, amikor pisil és gyakran kellene pisilnie. Most megyünk orvoshoz... Akinek már volt ilyen, mennyi idő alatt gyógyult meg? Antibiotikumot kapott, meg kenőcsöt? Suliba akkor gondolom most nemfog menni... Ott kaphatta el a wc-n, mert csak első nap használta a fertőtlenítő törlőt, utána nem, mert leszóták, hiába mondom nei, hogy ne másokra hallgasson! Vagy lehet, hogy a kakit nem törölte meg jól a fenekéről... :-(
2017. szept. 15. 14:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egyszer a strandon sikerült összeszednem valamit.(8 éves voltam) Rettenetesen viszketett és vörös volt. Asszem valami kenőcsöt kaptam rá, és 1 hét alatt rendeződött. Miért ne mehetne ettől suliba?
2017. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Emlekszem 9 evesen amikor eloszor megjott nagyon fogékony lettem a fertozesekre es mindent elkaptam. Volt ilyen is koztuk kb amit leirsz. Minden nap tiszta torolkozot kellett hasznalnom, anyu adott higieniai sprayt meg intim torlokendot egy heten at használtam igy a törcsiket. A torlokendot hónapokig a sprayt mai napig néha.

Nemtudom már mit kaptam , de kenőcs volt

2017. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
mIÉRT NE MEHETNE SULIBA?
2017. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%

Természetesen mehet iskolába, de ne üljön rá a klotyóra.


MEllesleg ezt otthon is elkaphatja, én a higiénére magas ívben (szó szerint) szaró öcsémtől kaptam fertőzést.

A fene gondolta, hogy neki luxus letakarítani a deszka alatt is fosás után.

2017. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kislányoknak komplikáltabb nem rá ulni azert jo a higiéniai spray meg pluszba wc papírral letakarni az uloket.
2017. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne neki annyira kínos meg körülményes ha mondjuk nincs a wc-ben kuka, elég lenne letörölni wc papírral meg lefedni. Így stresszelni sem stresszelne rajta annyit. Plusz azt mondd meg neki, hogy elölről hátulra törölje a fenekét és ennyi. De szerintem ne idegeld pluszba a fertőtlenítő kendős cuccal. :D
2017. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
#5 a wc papírral letakarás felesleges. Ugyanannyi baci van a papíron is, mint az ülőkén.
2017. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak a wc peremről lehet fertőzést elkapni, hanem amikor csurog a vizelet a wc-be bele, onnan visszacsapódik, vissza "fröcsköl" mégha nem is érezni, de a bacilusok ott vannak.
2017. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Erdekes sose kaptam el semmit a wc papirtol. De te akkor mivel torlod meg magad kis es nagy dolog utan?:D
2017. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen WC papírral. :) de ha nem ügyelnek az egész mellékhelyiség higiéniájára, akkor a papíron is ugyanúgy megtelepednek a baktèriumok, mint az ülőkén. Ezért lenne fontos, hogy jó állapotban legyen az illemhely. Napi takarítás, jó lenne, ha a diákok öblítésnél lehajtanák a wc fedelét, és ha a papír zárt tárolóban lenne. Legyen mindenhol szappan és alapos kézszárítási lehetőség. És akkor minimálisra csökkenne a fertőzésveszély. Olyan luxusról, mint intim zacskó és kuka nem álmodozom, mert az már tényleg utopisztikus.
2017. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!