Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ciki 4 éves...

Szerintetek ciki 4 éves kisfiúnakszülinapjára kiskonyhát venni?

Figyelt kérdés

Imád a konyhában lenni velem.Oviban is sokat játszik azokkal a konyhai játékokkal amik ott vannak.Szeretem ha velem van a konyhában is, de egyedül is előszedi a fakanalakat,serpenyőket,tálkákat és játszik velük szépen.Arra ondoltam,hogy 4 éves szülinapjára vennék neki egy saját kis felszerelést :)

Mit szóltok? Kisfiúnak ciki ilyet venni vagy nem?


2017. szept. 24. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne ciki, a világ legjobb séfjei mind férfiak.
2017. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

Ha ezen filózol, akkor inkább ne azt vegyél neki, hanem igazi, de gyerekméretű konyhai eszközöket. Pl. valami ilyet:


[link]

2017. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem ciki, nem csak a zasszony való a konyhába ugyebár.
2017. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem teljesen oké.

A férfiak is főznek.

Ha úgy gondolod erre vágyik, ennek örülne akkor vegyél neki

2017. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Bátran vegyél! Ismerősöméknél is van, két fiúk van.
2017. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ne azon vacillálj, hogy ciki-e, hanem azt gondold meg, hogy nem sokkal jobban örülne-e igazi eszközöknek, ha érdeklődik a sütés-főzés iránt. Szerintem minden gyerek jobban szereti az igazit mindenből.
2017. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 3 éves, múlt karácsonyra kapott kiskonyhát, mert játszóházakban, bölcsiben játszott vele szívesen, de itthon hozzá sem nyúl.
2017. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, miért lenne ciki? Lánynak sem ciki kisautót venni ha azzal szeret játszani. :)
2017. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szereti ne gondolkodj rajta. Mi másfél évesen tavaly karácsonyra vettünk kisfiamnak, ma is imádja. Ikeas, nagyon strapabiró, pedig a tetejére is felmászik.
2017. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki!

Ha szereti akkor nyugodtan. Sok helyen lehet venni "vágható" kiegészítőket is hozzájuk. Nekem lányom van, neki is van.

De ennyi erővel ciki lehet a match box (remélem jól írtam) gyűjteménye is, ami 57 darabos. Plusz óráis (kb.69 centisek) kukásautó, markoló, és teherautó. És ezen kívül is még rengeteg kisebb nagyobb autója van. És van barkács készlete, fúró, fűrész, minden. Szerintem nem ciki. :) A kislányom ezeket szereti. Ezért ilyeneket is kap.

2017. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!