Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Két hónapja volt a kisfiam ovis társának a születésnapja, a meghívóban közölték hogy csak egy gyerekre szól a meghívás, testvérekre nem. Ezt természetesen megértettük, csak a kisfiam ment. Múlt hétvégén volt az enyém születésnapja egy játszóházban, a meghívóban mi is kértük hogy csak a meghívott kisgyerek jöjjön, mivel gyerekenként kell fizetni a bérletet, meg a tortát is. A buli napján megjelent a játszóházban az az anyuka, és három gyereke, hogy a nagyobbak is nagyon jönni akartak, mert itt még sosem jártak. (Egyikük sem ismeri a fiamat, iskolások már). Én mondtam hogy sajnálom, de egy gyerekkel számoltunk, nem hárommal,így nem kivitelezhető. Erre megsértődött, és tegnap visszahallottam egy másik anyukától hogy mindenféle filléres útszélinek (más szavakkal) elhordott, meg hogy mi úgyis gazdagok vagyunk, igazán nem kellett volna problémáznom a két plusz főn. Azóta a köszönésem se fogadja, és meg se tudom vele beszélni a dolgokat. Szerintetek melyikünknek volt igaza?
2017. szept. 28. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minek több kérdés ugyanarról?
2017. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ugyanez jutott eszembe, első!
2017. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen ugyanarról? Én még nem írtam ki kérdést erről.
2017. szept. 28. 20:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó bunkó a másik anyuka. Nem erőlködnék a helyedben, az ő baja, ha ennyi esze van.
2017. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak rossz, mert teljesen máshogy meséli el a történetet, és a többiek szemében is én vagyok a gonosz, mert nagyon meggyőzően tud mesélni.
2017. szept. 28. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad idegenek véleményével foglalkozni. A normálisabbja maga is rájön, mennyire kell komolyan venni ezt az anyukát, a nemnormálisabbja meg kit érdekel? Te csak legyél továbbra is önmagad, köszönj rá mindig mosolyogva, meg a többiekre is. A többi az ő dolguk.
2017. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2017. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
neked van igazad, az ilyenekkel nem kell foglalkozni. biztos azt gondolta hogy neked mindegy hogy hány gyerek után fizetsz ha úgy is gazdagok vagytok.
2017. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az igazsághoz hozzátartozik hogy csak ő gondolja hogy gazdagok vagyunk, nem élünk rosszul, hiszen mindketten keményen dolgozunk, de van lakáshitelünk, így nem szórnám a pénzt ha nem muszáj, főleg nem idegen gyerekekre. Csak rosszul esik, hogy eddig jóban voltunk.
2017. szept. 28. 21:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem kell mentegetőzni. Ha gazdagok lennétek valójában is, akkor is bunkóság lenne odaállítani három gyerekkel, mikor te egyet hívtál. Pofám nem lenne bárkire rátukmálni a gyerekem.

Nyilván rosszul érint a dolog, főleg, ha pletykál is, de tojd le akkor is, ő nem olyan ember, akinek a véleményére adni kéne.

2017. szept. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!