Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet h a kislányom...

Mitől lehet h a kislányom (aki elmúlt 2 éves) minden reggel lázasan ébred?

Figyelt kérdés
Ha lemegy neki akkor semmi baja,jól kiizzad és észre sem venni rajta!Tnap este is lázas volt,álmába is kiizzadt!Ez volt a 3. reggel h így ébredt!Eddig gond mentesen jöttek a fogai,egyszer volt csak amiatt lázas,egy éjszaka erejéig,de nem 3 napig minden reggel!Délután jön az orvosunk megnézi,ő telóba azt mondta h mostanában sok ilyen van,a nagy hőingadozás miatt.
2010. máj. 28. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a hőingadozástól nem szabadna belázasodnia. Én ilyenről még nem hallottam. Nem lehet, hogy nagyon be van takarva éjjel, ezért érzed melegebbnek és emiatt izzad?
2010. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez, a kislányomnál is ez volt. Nem is kis láza volt, 39 fok fölé is felment, majd napközben semmi, este megint lázas lett. Voltunk dokinál, semmit nem talált az ég világon, semmi egyéb tünete nincs. Kapott lázcsillapítót, ennyi. 5 napig volt ez, már épp gondolkodtam, hogy beviszem a kórházba vérvételre meg ilyesmi, de tegnapra nyom nélkül eltünt. Még hőemelkedése sincs..
2010. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szintén 2 éves a gyerkőc
2010. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.

Nem lehet, hogy a 3 napos lázról van szó?? Annak nincs más tünete, de ahogy jön, úgy megy is.

2010. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekünk is 38.9 a reggeli láz,nem a betakarás miatt izzad,"szerencsére" ki tudja izzadni a lázat!

Csak aggaszt h mitől lehet...hét elején burult elég nagyot(leesett a kanapé hátuljáról)de mki azt mondja tuti nincs összefüggés,mert akkor hányt is vna!

2010. máj. 28. 09:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi az a 3 napos láz?
2010. máj. 28. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:

A 3 napos láz nem csak este van!!

Kérdezönek:A 3napos láz azt jelenti,hogy minden betegség nélkül felmegy a láza a gyereknek,semmi más baja nincs csak láz.3napig tart aztán kijönnek kiütések a testén ami nem fáj vagy viszket,csak elég ronda.De ez is általában 1-2nap alatt elmulik.Ilyenkor csak lázcsillapitás aánlott semmi más!

2010. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekünk csak reggel van lázunk...tnap volt először h este is!
2010. máj. 28. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!