Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon ez elég amennyit én...

Vajon ez elég amennyit én biztositok a gyerekemnek?

Figyelt kérdés

Miutan volt férjem kirakott minket , egyedulalló anyakent kell helytálljak es lakást bérlünk öt éve .

A gyerekemnek van étele , jó minöségü, böséges , vele állitom össze a heti menüt , azaz kérdem mit fözzek , mit kiván.

Cuccai a legjobb minöseguek , egyutt vasaroljuk , ö választja, divatosan öltözik es sose ázik , fázik. ( Ecco csizma stb )

Van iPhoneja ipadje , laptopja.

Viszont nincs autóm és minden osztalytarsa autóval közledekedik mi busszal . Ha rossz az idö taxit hivok.

Neki faj h a rokon gyerekek mind házban laknak es mi csak egy felújitásra szoruló bérlakásban .

Azonkivul tanúja a sikertelen életemnek , magányomnak stb , nincsenek barataim es emiatt nagyon akar baratokat szervezni körenk mert szerintem nem jó neki h ilyen egyedul vagyunk , engem mindig kirekesztettek az emberek es szegenyt ez megviseli .

Mit lehet tenni , úgy érzem h a gyereknek amit nyújtok semmi es nem tudom boldogga tenni , mostanaban kevesebbet kacag . 9 eves



2017. okt. 14. 23:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szeretetet ne a drága cuccokal adjál neki.
2017. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Túlságosan el van halmozva, így nem fogja meglátni az igazán mosolyra ingerlő apró de értékes dolgokat. Eszmei értékre gondoltam, érzésekre...

Nem tárgyakra és minden olyanra, amit megadsz neki pedig meglenne nélküle is, ami pedig kéne az nincs :/

2017. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
85%
9 éves iPhone, iPad, laptop, kill meg pls!
2017. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
84%
me*
2017. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Az én nagyobb gyermekem 8 éves, lány.

Rinyál néha, hogy neki nincs telefonja, mint nekem, de csak mert tévét se néznek... Néha egy pár mese és annyi. De tudod... Jobban tetszik nekik, ha kimegyünk játszani, mintha a mesével akarnám őket lekötni. A minap is elmentünk játszótérre, játszottam vele meg az öccsével és ahogy észrevettem, élvezték. Szerintem Vasárnap pont jó, pihenőnap... vidd el játszani. labdázzatok, rollerezzetek vagy csak kergetőzzetek, gyűjtsetek gesztenyét. Ezek jobbak, mint az iphone!

2017. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Én is azt javaslom, ne neveld bele, hogy a kütyükön meg a ruhákon, cipőkön mérje le, mennyire szereted. Épp elég ilyen jellegű impulzust kap a környezetétől...Hidd el, hogy jó anya és jó ember vagy, tanuld meg magadat is szeretni, akkor lesz társaságod is. A gyereket az apa segíti kilépni a világba az otthon védettségéből, nálatok ez hiányzik, ráadásul még társaságotok sincs, ha jól értem. Nem miattad szervezne a 9 éves gyerek baráti kört neked.:-) Rokonok sincsenek, akikkel összejárhatnátok? Apuka mennyit találkozik, foglalkozik a gyerekkel?
2017. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Jesszusom! Mit szeretnel kompenzálni?

Én is egyedül nevelek 2 gyereket, gyerektartást nem kapok. Nincs Iphone meg ipad, közös laptop van, rendes ruha. Soha nem elégedetlenek!!! Tudják micsoda küzdelem van emögött... nem ezzel mérik a szeretetet!

2017. okt. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

En kulfoldon elek, es harom gyereket nevelek egyedul, es viszonylag jol allunk anyagilag. De kilenceves korukban egyiknek sem volt iPhoneja meg ipadje, de meg laptopja sem. Ezeket a dolgokat 12-13 evesen kaptak meg eloszor, addig hasznalhattak a csaladi computert.

Ha a gyereked ennyi mindent megkap es te megsem tudod boldogga tenni, akkor vagy szeretetben szenved hianyt, vagy pedig egy halatlan, magat allandoan masokhoz (es termeszetesen felfele) hasonlitgato termeszet, akinek soha semmi nem lesz eleg.

Mert ilyen gyerekek is vannak am.

Egyebkent ez gyakran megesik olyan gyerekekkel akik ennyire ki vannak szolgalva, hogy:


" A gyerekemnek van étele , jó minöségü, böséges , vele állitom össze a heti menüt , azaz kérdem mit fözzek , mit kiván.

Cuccai a legjobb minöseguek , egyutt vasaroljuk , ö választja, divatosan öltözik es sose ázik , fázik. ( Ecco csizma stb )

Van iPhoneja ipadje , laptopja"


Tehat mi van akkor ha te fozol valamit, ami nem annyira a kedvere valo? Mi van akkor ha egyszer eppen nem a legjobb markas cuccot kapja, hamem valamit ami olcsobb? Mi van akkor ha esoben busszal mentek taxi helyett?


Szerintem nem kellene ennyire kompenzalnod, mert ezzel inkabb artasz neki.

2017. okt. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez tényleg gáz,ne haragudj,mi az hogy nincs kocsitok? Busszal és taxival kell járnia szegény kisgyereknek. Szerintem kevéssé van kinyalva a phicája azért kacag keveset,vegyél autòt neki,majd boldogabb lesz.
2017. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy kamukérdés, emlékszem ilyenre nem túl régről. Az meg hogy a kulcsszó a pénz, abszolút bukta. Mert magában a kérdésben arra kíváncsi, hogy boldoggá teheti-e a gyereket stb. Az utolsó mondat is kész röhej. A leírtak alapján mindene megvan.

"A gyereknek amit nyújtok semmi es nem tudom boldogga tenni , mostanaban kevesebbet kacag".

Nem fog visszajönni sem a kérdező.

2017. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!