Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyszülővel elengeditek a...

Nagyszülővel elengeditek a gyermeketeket nyaralni?

Figyelt kérdés
2 hét múlva menne nyaralni a 4 éves gyerekem a nagyszüleivel nyaralni a Balatonra 1 hétre!Férjem szüleiről van szó!A történet úgy kezdődött hogy anyósom szerette volna ha együtt megyünk de nekünk erre most nem futja ...Így kitalálták hogy a lányunkat elviszik,aminek én kifejezetten nem örülök mivel a lányom nincs hozzászokva ahhoz hogy,ilyen sok ideig távol legyen tőlünk!Kb havonta 1x ha ott alszik a gyerek náluk és őszintén félek hogy fogja bírni,kb 500 km-re van tőlünk a Balaton!Ti elengednétek a gyereketeket?Mi a véleményetek?A férjemnek többször jeleztem hogy nagyon aggódom de igazából annyival elrendezte a dolgot hogy "nemhogy örülnék neki"!Tanácstalan vagyok nem tudom mit tegyek!😦

2017. júl. 6. 19:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Igen, elengedem. Pláne ha nektek most nem fér bele a nyaralás, legalább a gyerek hadd utazzon.

Beszéljétek meg hogy ha nem akar maradni akkor a nagyik viszik haza vagy ti mentek érte.

2017. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs hozzászokva, és sosem volt még velük egy napnál tovább,akkor nem egedném el.
2017. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Egyetlen ertelmes valasz erre: a nagyszuloktol fugg. Kifejtve: jo-e a kapcsolatuk, megbizhatoak-e.


Szuleimmel 2 eves koratol nyaral minden evbeb a fiam, mar 7 eves. Ferjem szuleinel meg aludni sem aludt egyszer sem, mert nem olyan a kapcsolat, tehat veluk nem engednem.

2017. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Hát az én gyerekem 1x aludt anyukáméknál, de anyukám annyit van vele és olyan jól elvan vele, hogy simán elengedem velük, 10 napra mennek. Nem félek, mert tudom, hogy imádjál egymást, ez a gyerekemnek csak egy plusz ráadás lesz, hogy még együtt is aludhatnak, mivel nappal úgyis annyit vannak együtt.

Egyetértek a férjeddel, nemhogy örülnél. Megfosztani egy ilyen élménytől, azért mert "mi lenne ha"... Elég rossz hozzáállás, és önző dolog.

2017. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2017. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Abban az esetben engedném csak el ha biztos lennék benne hogy képesek-e vigyàzni rá. De inkább csak nagyobb korban engedném az ilyet, egy 4 éves szerintem még nagyon kicsi az ilyesmihez.

Engem is 10-11 éves koromtól engedtek el nagyszülőkkel nyaralni, előtte anyukám is mindig ott volt.

2017. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

En igen,mi kivartuk,hogy a gyerek akarjon menni.Ez a legnagyobb 5 éves koraban volt tavaly,a kisebb 2.5 volt ekkor,minden gond nélkül elvoltak egy hétig..idén mar túl vannak egy egy hetes "mamazason" ,azt pedzegetik,hogy mehetnenek e ket hétre legközelebb...

Hogy vagytok anyosodekkal? Mennyire partner a gyereknevelesben,mennyire fogadja el a szabalyaitokat?Valószínűleg a sok inger miatt eszebe sem jutnatok a gyereknek,amugy meg van net,skype,videohivassal barmikor lathat benneteket.

2017. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
gondolom, azért kell kiemelni, hogy a férjed szüleiről van szó, mert a sajátoddal elengednéd... mert az égvilágon semmi jelentősége amúgy, kinek a szülei.
2017. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
hát nem sok pontja van az országnak, ahonnan 500 km a Balaton :)
2017. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Még nem, mert 2 éves, tiszta anyja majma, örülök, ha 3 havonta egyszer rádumálom, hogy aludjon anyámnál. Akkor nincs semmi gond, de reggel az első dolga, hogy megyünk haza anyához. Ő még nem bírna ki többet. 4 évesen viszont szerintem elengedném, ha szeretne menni, és ha egyébként jó a kapcsolat, szívesen van velük.
2017. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!