Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti még elengeditek iskolába...

Ti még elengeditek iskolába harisnya nélkül fiatokat/lányotokat?

Figyelt kérdés
Lányom 7 éves, õ már pár hete hordja, 10 éves fiam viszont még nem akar. Ma viszont már készítettem ki neki reggelre harisnyát.

2017. nov. 2. 08:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
10 éves fiúra harisnya ???!!! Uramisten ... Az apja ilyenkor hol van, hogy megmondja ez nevetséges ?
2017. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

A fiam 6 eves koratol kezdve nem hajlando felvenni a harisnyat.

Ha a sulival kimennek szankozni, csuszkalni (tehat nem csak a 15 perces szunet), akkor visz overalt, egyebkent normal napokon csak vastagabb nadragot huz. Van alaoltozete, de azt csak a fociedzeseken huz a mez ala, mert iden vegig kint tartjak az osszes edzest.

2017. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor én aggódtam túl. Iskola van ma, mivel Szlovákiában lakunk, és hétfőtől volt szünet szerdáig. A mai nap pedig rendes munkanap nálunk.
2017. nov. 2. 14:09
 14/17 anonim ***** válasza:
Én még nem adok rá ,harisnyát mert még nincs olyan hideg ,5 fok alatt már igen egyelőre melegitőnadrág elég.
2017. nov. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

#15:

Elárulom,hogy nem normális,hogy a 14 éves fiad és a férjed harisnyát hord....

Elég szomorú,hogy ez őket nem zavarja...


Itt senki nem írta,hogy nem öltözteti fel a gyerekét,mert mindenki vastag nadrágot ad rá,mindössze nincs alatta harisnya!


És,hogy miért lenne ciki fiúknak harisnyát hordani?


Véleményem szerint "normális" fiúk/férfiak nem vesznek fel harisnyát,de ez csak az én véleményem.

2017. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%

Csak tudnám mièrt tartod nem normálisnak azt hogy a fiam ès fèrjem harisnyanadrágot hord???

Akkor szerinted mièrt gyártanak 10-12, 12-14 èvesre harisnyát??? Illetve amire az van irva hogy fèrfi harisnyanadrág! Biztos nem azèrt hogy kidobják a kukába! De meg mondom neked hogy mièrt gyártanak.... azèrt mert az emberek meg veszik ès mièrt veszik meg.... azèrt hogy felvegyèk a hideg ellen, ennyire egyszerü!

Ès mièrt pont a harisnyanadrág a ciki, mièrt nem pl a jègeralsó? Azèrt mert valami hülye elkezdte cikizni azt aki harisnyanadrágot hord ès ennyi. De ha azt kezdte volna el az illető cikizni aki pl jègeralsót hord, akkor meg azok lennènek sztárok akik harisnyanadrágot hordanak szóval nekem ennyi a vèlemènyem.

Amugy meg csak halkan jegyzem meg hogy sem a fiamnak sem a fèrjemnek nem jött be a jègeralsó, de ezèrt nem kezdtèk el a hisztiskedèst, ha nem kipróbáltak mást ès nekik a harisnyanadrág vált be nem èn erőltettem egyikre sem, ha nekik ez a jó akkor ezt hordják ès kèsz!

2017. nov. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A 15 os valami perverz barom, jelentettem is.
2017. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!