Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos éjjel még kétszer...

15 hónapos éjjel még kétszer eszik tápszert?

Figyelt kérdés
Meddig? :) már fogak is vannak, ha azt nem is veszem hogy 1.5 éve nem aludtam 5 óránál többet, ez akkor se túl egészséges nem? Le lehet erről.valahogy szoktatni?
2017. nov. 8. 05:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

Hű, az kemény. Mi a vacsorája? Valami tartalmassal kellene megtölteni a pocakját, hátha nem ébred fel. A fogainak sem tesz jót az éjszakai evés.


Az egyik gyerekemet 7 hetesen, a másikat 10 hetesen szoktattam le. 2 éjszaka vízzel kínáltam és az nem kellett. 3. éjszaka fel sem keltek.

2017. nov. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit eszik este?
2017. nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kínáld helyette vízzel, babusgasd, altasd vhogy vissza más módon. Néhány éjszaka szenvedés után biztos beadja a derekát. Abból kiindulva, hogy az én ennyi idősöm mennyit eszik napközben, biztos nem adnék neki, de szerencsére nem is kér.
2017. nov. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Na csak az kéne még! 2 hónaposan egyszer evett éjjel, 3 hónaposan már egyszer sem, de nem az én csodamodszerem miatt, magától akarja így. Probálj neki este valami táplálóbb gabonakását adni.
2017. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem normális dolog. a pocakját is megterheli az éjjeli evés. éjjel aludni kell nem enni inni. vacsorára kell adni laktatós tartalmas ennivalót neki, ,
2017. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18 hónapos és egyszer eszik még. Változó mikor kel van amikor csak hajnali 5kor. Víz nem kell neki este. És könyörög a tápszerért. Csak utána alszik vissza ha adok neki. Arra nem reagálok hogy 7 hetesen meg 3 hónaposan nem adtak este enni a babának....
2017. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne este enni adni. En már újszülöttként sem adtam.
2017. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es, 1-es vagyok. Nem este nem adtam a gyerekeimnek enni, hanem éjszaka. Este 8 körül vacsora és reggel 5-6-ig aludtak. Köszi az aggódást, mindkettő remekül van és kipihenten ébred mindenki.
2017. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocs, az előző a 6-osnak szólt.
2017. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de az enyém 20 hónapos és még mindig 1x ébred éjjel."Sajnos" én nem vagyok híve a különböző leszoktató okossàgoknak,pl. vízitatàs,hagyd sírni stb.Felébred,àtslattyogok,2 perc alatt végzünk,alszik tovàbb.Nekem belefér,bàr néha én is unom.Mióta beletörődtem,sokkal egyszerűbb.Majd leszokik egyszer...
2017. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!