Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos éjjel még kétszer...

15 hónapos éjjel még kétszer eszik tápszert?

Figyelt kérdés
Meddig? :) már fogak is vannak, ha azt nem is veszem hogy 1.5 éve nem aludtam 5 óránál többet, ez akkor se túl egészséges nem? Le lehet erről.valahogy szoktatni?
2017. nov. 8. 05:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Sosem etettem, itattam ejjel. Kar, hogy raszoktattad. Nem fog ehen halni ha nem kap ejjel tapszert. Ha ehes, akkor napkpzben nem evett eleget.
2017. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nem hinném hogy rászoktattam, szopizott 8 hónapos koráig, utána lassú súlygyarapodás miatt írtak neki tápszert, és mivel éjjel felkelt, és addig sírt míg enni nem kapott, adtam neki tápszert - gyönyörűen elalszik magától cumival tehát nem megszokásból kel, hanem 3-4 óránként, mikor megéhezik, akkor viszont nem elég a cumi, víz sem, ringatgatom hiába próbálom altatni, enni kér addig üvölt...most hány napig kellett volna 8 hónaposan hagynom hogy sírjon éjjel a kajáért mikor amúgy is lassan hízott?

Egyébként próbáltam úgy 2-3 éjjelt hogy nem adok neki, de mindíg akár egy órát is képes lett volna üvölteni, és mivel van egy nagyobb tesó, beadom a derekam neki ez tény...

amúgy elég jó evő, és mindent sinlaccal dúsitok neki, vacsizik úgy 6-kor sinlacos zöldségpürét, meg utána még akár kekszet vagy kölesgolyót vagy amit kér, és utána 19.40 körül megissza a 2,5 dl tápszert ennek ellenére 23.00-01.00 között felkel és úgy eszik mint aki hetek óta nem evett....majd 04.00 körül ismét

2017. nov. 8. 14:18
 13/15 A kérdező kommentje:
esetleg van itt olyan aki valahogy le tudta szoktatni róla üvöltés nélkül vagy van valami tuti étrendje ami bevált ehhez?
2017. nov. 8. 14:19
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hósom van. Ne foglalkozz azzal akik azt írták te szoktattad rá stb. Nem is értem hogy lehet leszoktatni akár egy hét hetes babát az éjszakai evésről. Tök normális ha éhes. Rohadt könnyű azt is írni, hogy egyen valami táplálóbbat vacsorára, de ha nem akar? Én babám pár falatot eszik a rendes vacsiból, utána kéri az esti tápszert. Mi is kétszer kelünk, de a környezetemben nem sok olyan gyerek van aki ennyi idősen átaludná az éjszakát, ezt itt a gyakori kérdéseken látom csak, tisztelet a kivételnek. Ha éhes és látod hogy rendes adagot eszik, akkor szerintem adj neki! Mi sem tudunk jót aludni üres gyomorral.
2017. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Lassu sulygyarapodas. Magyaran hetekig, honapokig kvazi ehezett. Igy nem csoda ha raszokott h habzsoljon ha van mit.
2017. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!