Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen (nem családi) segitsége...

Milyen (nem családi) segitségetek van a mindennapokban?

Figyelt kérdés
úgy alakult,hogy férjemnek sokkal több-akár hétvégi munkája lett.takaritőnőt kerestem főleg.mi az órabére,vagy miben,hogy segitnektek,ha van iylen nálatok?.szerintetek,ha beválik,időközönkét a gyerek hazahozatalát is rá lehet bizni? igy mennyivel többet fizessek,mi az átlag dij kb?
2017. nov. 10. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Semmilyen.(Családi sincs.)
2017. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Egy időben járt hozzánk valaki. De amikor már 8000/alkalom (4-5 óra) lett az ára, lemondtunk róla, mert sokalltuk. (+ Nem is takarított alaposan, és igazából nem is csak tőle vártuk a takarítást, mi is vele dolgoztunk, csak a segítségével hamarabb végeztünk).

Ismerősömnél sem órabér van, ott 5000/alkalom, és az "csak" egy 70 nm-es panel.

Hogy rá lehet-e bízni, hogy elmenjen a gyerekért, az egyénfüggő, és majd megmondja, mennyit kér érte.

2017. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Azt bízol rá, amiben megegyeztek, takarítónő nem fog bébiszittelni, de ha univerzális bejárónőt keresel, ő igen. Az ára meg erősen függ attól, hol élsz, de vidéken is alsó hangon 1000 ft/óra egy takarító/bejárónő minimum.
2017. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Hát azért számold ki hogy megéri-e úgy dolgoznod hogy állandó segítséget fizetsz, lehet nem jönnél ki sokkal jobban mintha otthon lennél.
2017. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Takarítónő van ,heti 5 ezret kér 2 szobás lakás.

Nekem óriási segítség, de gyereket nem pesztrálja, nem is találkozik vele, de rá se bíznám. Ugye takarítónők 90%-a jófogáson meg hírdetési portálokon hírdeti magát, tehát nem ellenőrzött háttér, én egy idegenre nem bíznám a gyerekemet úgy hogy nincs szakképesítésse gyerekgondozás bármely területén.

Erre külön kérj meg embert szerintem.

2017. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Takaritono nem feltetlenul vallal gyerekvigyazast, nem ugyanaz a munkakor a ketto. Keress olyat, aki vallalja a kettot egyutt.


(zarojeles velemeny, az hogy egy no nem tudja a 2 vagy 3 szobas panellakasat kitakaritani, nonszensz...en sem vagyok haztartasbeli, de hetvegen mindig belefer par ora a takaritasra. Ha minden heten aldoztok idot ra, akkor nem gyulhet fel egy panelben annyi retek hogy ne legyen energiatok kiganezni)

2017. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Lakótelepe válogatja, kedves utolsó, plusz az, hogy milyen gyakran takarítják a lépcsőházat.

Amúgy nem illik más tárcájában turkálni, vagy éppen beosztani az idejét, energiáját.

Nekem is van takarítónőm, minden nap jön egy órát kb.

Ő napi egy ezrest kér, de ez sokszor bevásárlásban fizetem neki, plusz azt eszik nálam, amit csak szeretne.

Hétvégén örülök, hogy minőségi időt tölthetek a lányokkal, nem pedig utol3rem magam a házimunkában.

2017. nov. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Semmilyen, családi sem. Egyedülálló anyaként is képes voltam megoldani. Takarítás Max napi fél óra, ha nem hanyagolja el az ember és csak szinten kell tartani, főzés szintén kb annyi.

Egy takarítónő kb 1000/óra áron fog neked takarítast vállalni -mondjuk az ár rendesen hely függő is és függ attól is, hogy konkrétan mit vársz el. A gyerek hazahozatala nem feladata, nem kell elvallalnia és ha mégis igent mond rá, kérhet érte egészen más összeget is.

2017. nov. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Mindent rabizhatsz amiben megegyeztek, meg amit bevallal..nekem az egyik szomszedom segit, 12 e ft az, hkgy mindennap hazahozza a gyerekeket -es tenyleg mindennap jon mar tobb mintbegy eve- ha megkerem, hogy segitsen masban is 20 e korul adok, de o sose ker...amennyit gondolok , de pl most epp beteg vagyok ezert belefert neki az is hogy elmenjem a patikaba nekem meg hazahozza a sracokat es meg jatszon is voltak.


Szoval minden mrgbrszeles kerdes...

2017. nov. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a hasznos válaszokat.lehet,hogy pontatlanul tettem fel a kérdést.arra lettem volna kiváncsi,hogy milyen jellegű feladatokért -milyen összegeket fizettek.

a kérdés nem az volt,hogy meg tudom e csinálni-én is inkább a gyerekekre szánom hétvégén az időt.

a gyerek elhozatal kb 10 perc a suliból-tehát erre külön embert nem veszek fel.

köszönöm mindekinek

2017. nov. 11. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!