Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek gáz lenne a...

Szerintetek gáz lenne a szomszéd kisfiának csak úgy adni egy rollert?

Figyelt kérdés

Szegénykém már nyár óta könyörög az anyjának egyért, de mindig csak majd majd, ma hallottam nagyon sírt és szinte könyörgött.

Szerintetek ha én megvenném és csak úgy odaadnám??

Letenném az ajtó elé hogy ne tudják


2017. nov. 18. 02:16
 1/7 A kérdező kommentje:

...hogy ne tudjak ki volt csak rairnam a nevet?

Sajnalom mert nem az hogy nem telne ra nekik csak az anyja egy hule pica. -Mar elnezest!-

2017. nov. 18. 02:17
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Hat.. Érdekes lenne mindenesetre. Kérdés, miért "majd".


Jon a karácsony, lehet azt kap, bar telre en tuti nem vennem az anyja helyeben.. De azert ezt is vedd szamitasba.


Összességében, vegulis kedves lenne tőled ha megteheted. Ha nem serted meg ezzel az anyukat es nem tiprod sarba a meltosagat a gyerek elott, akkor nem, nem gaz. Jofej vagy. ;)

2017. nov. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Kedves tőled.

Látás/tapasztalatból is mondom:

Jobb kimaradni mások dolgaiból, akármilyen jó ember is vagy.


Ha egy nyalóka vagy kis nasi az még ok, de jobban nem szabad bele folyni.


Tudnék mesélni nem egy pl-t.


S hidd el, ha egy családnál gond van ott a gyerek igazából nem is az anyagi dolgokat fogja legjobban megérezni, hanem a lelki oldalát.

Napról napra sok olyan gyerek van, akik szenvednek a szüleik önzőségétől.

Legyen szó anyagi, lelki dolgokról, nem jól kezelt kapcsolati viták a gyerek előtt/vagy csak hallja azt stb.


Ez egy kényes és hosszú téma.


S ha pl agyturkász lennél, aki nap, mint nap szembesülne hasonló/rosszabb esetekkel, akkor se tehetnéd meg azt, hogy személyesen belefolysz /vásárolgatsz minden kedves megtört "betegnek", akiknek anyagi szemszögből a legnagyobb megváltás az lenne, hogy szüleit hátra hagyva elköltöztesd.


Erős pl tudom, de a lényeg érthető.


24/N

2017. nov. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem vennék. Lehet hogy oka van rá amit nem tudsz, vagy valamilyen alkalomra szeretné megvenni majd neki amit így elrontasz. Minket is hallhattál volna akár, engem is rég nyaggatott a kisfiam egy rollerért, amit aztán a szülinapjára kapott meg, addig sokszor lezajlott nálunk is ez a beszélgetés, hogy jó, majd fogsz kapni, magamban már elterveztem a meglepetést, nagyon örült, agyoncsaptam volna a szomszédot ha tönkrevágja. :D
2017. nov. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Ne csináld nem jó ötlet.
2017. nov. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szülinapja Szeptemberben volt, karácsonyt nem ünnepelnek, biztos igazatok van, de hát ez olyan szornyu, hogy nap mint nap hallom.


Ha lemegyunk a parkba az anyukakkal es elokerulnek mindig a tobbiek rolleret nyustoli.

10 font korul mar van normalis tehat nem nagy befektetes. Csak valahol tartok h mi elunk egy tombbe, szomszed...igy talab azonnal leesne neki hogy mi voltunk... :/

2017. nov. 18. 07:51
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
És ha megkérdeznéd az anyukát, hogy mi erről a véleménye? Ha nincs rá pénzük, lehet, hogy még örülne is a felajánlásodnak. Ha pedig más oka van, hogy nem vesz, akkor elmondaná. Pár éve a boltban egy rejtvényújságért könyörgött nagyon a fiam, de nem vettem meg neki. Elég sokáig álltunk sorba, a mögöttünk lévő hölgy megsajnálta és megkérdezte, hogy megveheti-e neki. Mondtam, hogy nincs rá szükség, olvasni sem tud, addig meg fölösleges, ahogy megtanul olvasni, fogok neki venni. A férje jól meg is dorgálta, hogy ő mondta, hogy ne szóljanak bele. :) De én nagyon kedves gesztusnak tartottam.
2017. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!