Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek hogy és milyen elektroni...

Kinek hogy és milyen elektronikai eszközt kezel a gyerkőce és mikor kezdte? És mennyi idős? Tablet, TV, Telefon?

Figyelt kérdés
3 évesem ritkán telefonon nézheti a mesét elindítani tudja. Meg ha képeket nézegetünk élvezi hogy húzza a pici újával jobbra balra. TV-távirányítót ritkán nyomkodja mert azt még nem érti hogy a tv felé kell tartani és csak akkor kapcsol. Ismerőséknél már 2,5 évesen I-padon játszott a gyerek neki való játékokat. Ők sem voltak függők meg ésszerűen nevelik csak érdekelne hogy kinél hogy mennek ezek a kütyük.
2017. dec. 1. 23:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Okostelon mesét vàlaszt, indit, képeket nagyit, kicsinyit, kepnezegetes, mesenezes, telon levö zenei fàjlok között tud valtani, fényeröt, hangeröt, e-fel venni, videot, képeket készit, de ezekbe szerintem veletlen lép be, hangrögzitöt is kapcsolja, ràenekel, de ezt levettem a kezdokepernyorol mert multkor egy oras hangfelvetelt keszitett a csaladi eletrol, habar jo volt visszahallgatni nagyon, hogy amig zajlik a felnottek elete, vacsi, mosogatas, egyeb haztartas, realis beszelgetesek, addig a gyermek dúdolàszva jàtszik, kisebb történeteket gyàrt, olyan cukor a maga kisvilàgàban :)


És a sajàt kis muanyag jateklaptopjahoz ami tanitja szavakra, betukre, allatok nevere, vannak rajta zenék, egyszeru jatekok, a mai napig nekem kell a progit keresni rajta, azaz allitani, hogy most szavakat mondjon, vagy betujatek legyen, mai napig csak ki-be kapcsolni tudja, es annyit, hogy a t betüt megnyomva jatsza le a telapo zenét, es ennyi...jatek gyereklaptop kicsiknek..

2017. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3,5 most
2017. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
Van egy 6 évesem és egy 5 évesem. A nagyobbnak van tabletje saját, a kicsinek saját telefonja. Nálunk elszabadult a pokol! Sokat dolgozunk amikor hazajöttem háztartást vezeték ugyebár a gyerekek még őrültem hogy csendben vannak. A baj akkor kezdődött amikor ordítottak hogy az oviba is elakarjak vinni de ugye oda nem lehet. Meg ugye a viselkedésük is megváltozott. Turelmetlenek, ill.sokkal hisztisebbek lettek. Elvittem 1 neves pszichológushoz őket . A pszichológus rámnézett és azt mondta... ezeknek a gyerekeknek semmi baja nincs nálam van a baj. Elmagyarázta ha nem akarom tönkretenni a gyerekeimet letiltom ezekről a kütyükről. Hetente max fél órára adhatom a kezükbe. Sírtak a gyerekek sírtam én is hogy szenvedni látom őket. Függők voltak. Ez olyan mint a cigi vagy a drog. Annyit tettem hogy csak hétvégén kaphatják meg hétközbe semmit. Az első 2 hét kegyetlen volt. Aztán hatalmas változás! A gyerekeim 1 angyalok lettek. Heti 3x úszni viszem őket jelentős a változás. Mindenki észreveszi. Msotmar csak reménykedem hogy időben eszbekaptunk és még vissza tudom csinálni amit elrontottam. :(
2017. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!