Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hós ugye nem fog emlekezni...

15 hós ugye nem fog emlekezni ra, hogy elotte diszitettuk a fat?

Figyelt kérdés
Szeretnem ha elete elso eveiben hinne a jezuskaban.
2017. dec. 8. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk is a Jézuska hozza és nem is kérdés, hogy tudja hozni.. még a bútorokat is arréb tudja tolni. :-D Ez nem okozott gondot a gyermeki álomvilágnak. Már pedzegettem tavaly, hogy lehet már együtt kellene díszíteni, hogy a Jézuska csak a legkisebbekhez viszi a karácsonyfát, de teljes elutasítás. Szerintem nálunk így teljes a varázslat. Éjjel díszítünk 23-án, így 24én reggelre ott a fa es az ajándékok. Kicsit fárasztó, de reggel az a boldogság megéri és legalább már 24én is tudunk játszani és csak a vacsora készítésre kell időt szánni. Úgyis egy nap a karácsony és utána rokonok látogatása, szóval nem is bánom, hogy ez a menetrend alakult ki.
2017. dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nálunk a fát meg az ajándékokat is a "Jézuska" hozta, mióta nagyobbak lettünk (én és az öcsém), mindig segítünk a fa díszítésében de az ajándékokat akkor is csak reggel kapjuk meg miután felébredtünk. Ha majd egyszer apa leszek akkor én a fa díszítését közösen csinálnám, de az ajándékot a Jézuska hozná... Csomó időt meg energiát meg lehet így spórolni(mert emlékszem mikor még csak én tudtam hogy anyáék hozzák az ajándékot de öcsém nem, kész szenvedés volt full csendben minden lépésre figyelni hogy fel ne ébredjen mikor behozzuk, meg feldíszítjük a fát...), szórakozik együtt a család (vagy sz4rakodik ha éppen bénáskodnak a fa díszítésével), de mégis megmarad a karácsony varázsa :D
2017. dec. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!