Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvoda ahova jár a gyerek...

Az óvoda ahova jár a gyerek kiver a víz a szülőktől?

Figyelt kérdés

Nem nagyon megy a gyerek mert sokat beteg mióta ovis. Az óvónőkkel nincs bajom aranyosak inkább a szülők akik ha 1x is.megyünk már erre meg arra kérnek pénzt. Köszönni meg egyébként aligha köszin egynémelyik. Sok helyen van ilyen?

Mármint már beadtam minden pénzt amit a gyereknek kell erre az évre. hétfőn viszem neki a szokásos wc papír papírzsepi, kétmosó adagját. 10 dbos wc papirt veszek mert így logikusabban kevesebbszer kell vinnem. Most megint kérnek tőlem arra hogy az óvónőknek ajandékokat vegyenek ilyen olyan ünnepre....


2018. jan. 13. 07:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Olyat még nem hallottam, hogy a szülök kérnek a másik szülötöl pénzt - és az sem világos, milyen indokkal.


De nem ártana, ha érthetöen újrafogalmaznád a kérdésedet, mert így igazán nem lehet kitalálni, mit is akarsz megtudni!

2018. jan. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk is az szmks anyukák gyűjtenek karácsonyi meg évvégi ajándékra a néniknek. Ebben nem látok semmi kivetnivalót. Köszönni meg, hát, ha alig jártok, lehet fel sem tűnt nekik, hogy téged ismerniük kéne, nekem is vannak bőven ilyen anyukák, akiket sosem látok.
2018. jan. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk is össze "kell" dobni most az ovis ballagásra a köszönő ajándékra a pénzt. Amibe én nem adok, inkább kapnak egy borítékot, mert nettó butaság venni egy asztali lámpán 40-ért egy óvónőnek, és nálunk az szmk-s anyukák nem adják fel.. de én ezzel nem foglalkozom.
2018. jan. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Ja igen, 40x2, mert két óvónő van.
2018. jan. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk benne van csoportpénzbe, 1000/ho de ezen felül nem kéregetnek.
2018. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Nalunk csak gyunolcsot kell bevinni es havi csoportpenzt amit az ovonok vesznek àt. Ajandekozasok gondolom egyeni modon mennek ha mennek, de tolem egy szülö sem kért soha semmit plane penzt nem
2018. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Amugy a gyümölcsöt nem is ertem miert nem oldjàk meg a beszallitokkal azt is ahogy a többi etkezest. Kenyeret sem kell vinni reggelire..ez nekem rejtèly. Nem nagy teher ugyan, csak utalok batyusnéninek kinezni az utcan, plane mert az agynemut is hurcolni kell.
2018. jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

a gyümölcsöt is vinni kell.

Ha alig is járunk és az utcán nem köszön az oviba érdekes módon miért tud kérni tőlem?

Ez bunkóság.

Itt nem az év végére akartak kérni az rendbe van.

Hanem szülinap, névnap, karácsony, évvége stb.... ez a sok nekem.

2018. jan. 13. 09:01
 9/23 A kérdező kommentje:

itt 2800 ft/félév. amit már egész évre beadtam. Saját magunknak kell a gyümölcsöt, ugye a wc papir, papirzsepi, folyékony szappan. Ezen felül ők még gyűjteni akarnak az óvónòknek!

Na most ha mi 3 évig leszünk ugyan ezekkel az anyukakkál akkor kb. minden xarért kell.majd adnom , mert ha nem akkor meg milyen anya vagyok én hogy sajnálok pl 1000 ftot.

nem sajnálok egyébként de teljesen felesleges elkapatni az óvónőket minden alkalommal. lásd értem a szülinapra, névnapra, karácsony, anyák napja....

2018. jan. 13. 09:05
 10/23 anonim ***** válasza:
55%
Meg kell mondani hogy te csak év végére adsz.
2018. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!