Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1.5 éves gyerekek anyukái...

1.5 éves gyerekek anyukái (akik otthon vannak még), hogy töltitek el a napot?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz 23 hónapos és 7 hónapossal vagyok itthon de ha érdekel elolvasod.

Szoktunk bújócskázni a 23 hónapossal. Várat építeni épitőkockával. Mesét nézni. Nappal nem nagyon alszik így jönnek velem mosni, főzni, takarítani. Nagyon szeretem őket de rentgeteget butultam mióta itthon vagyok. Ingerszegény a környezet a barátaim kinn élnek külföldön most gondolok szeretnék babaruhákat varrni.

Nagyon sokszor kell elmondanom mit szabad és mit nem. Falat firkálni nagyon szeretne 23 hónapos de leülök vele és rajzolunk.

Kimegyünk játszani a kutyával, megnézzük a tyúkokat, elmegyünk bevásárolni. Úgy eltelik egy nap észte se veszem.Motorozni szokott benn meg dömperezni, ugrálni az ágyon. A kicsi most tanul mászni. Ülni már tud mászni még nem. Ő jól elvan ideig óraig 1-2 játékkal. Főleg a tesók motiválják. Együtt szoktak játszani, persze finoman.

2014 óta vagyok itthon 3 gyermekem született azóta. Nem járok sehova egyébként, néha úgy rám jön hogy elég volt itthon megőrülök de olyankor kocsiba ülünk és megyünk.

Én nagyon mászkálós ember voltam azelőtt. Mindenhova majdnem gyalog mentem meg mindig mentem valahova. Hiányzik lassan ez a jövés menés. Úgy tényleg néha rámjön.

Gondolom most jönnek majd a hozzászólások minek kellett akkor 3 gyerek.

Nagyon szeretem őket. Az életemet adnám értük. Én is ember vagyok.

2018. jan. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat, nekunk nagyon nehezen telnek a teli napok. Neha ugy erzem konnyeb, de aztan ujra melypont. Kocsink nincs, nem varosban lakunk.

Reggel lemegyunk a boltba es a jatszoterre. Aztan fozes egyutt, ebed, alvas...persze nem ennyire sima az ugy, mert sokat hisztizik oltozesnel, setanal, fozni sem mindig lehet vele/mellette. Aztan ami delutantol ejszakaig van, az a benti jatek, de igazabol csak a maszas es szaladgalas meg labdadobalas erdekli, nem koti le semmi.

Jatszohaz 1 van tomegkozlekedessel elerheto helyen a kornyeken, neha oda is megyunk.

Iszonyu aktiv gyerek, semmiben sem farad el. Igaz este es napkozben jol alszik, de van h este 9kor lefektetnenk, altatjuk, es csak ejfelkor alszik el, addig is hiszti.

Oszinten szolva konnyebbnek kepzeltem a gyerekezest. En nagyon nyitott lennek, barmit akarna csinalni, de semmit nem akar igazan (tudom meg kicsi de akkor is) .

Nyaron konnyebb volt, egesz nap a szabadban, este joleso faradsag...de ezek a teli napok borzalmasak...Sajnos egesz nap egyedul vagyunk, se gyerek tarsasag, se segitseg. Este hazajon apa, meg van h atjonnek a rokonok, olyankor jobb egy kicsit. Baratnoim kikoptak, mar mond elmult 30 es nincs gyerekuk, nincs kozos tema.

Szoval ez van. Anyukam szerint 2 eves korig a legnehezebb, utana mar egyre jobban megertjuk majd egymast es egyre tobb mindent lehet jatszani vele...

2018. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam, hasonló a helyzet mint a 2esnél. Nem köti le semmi, nem lehet játszani vele, csak rohangál, dobálózik, hisztizik. egész nap. nagyon nehéz vele mostanában. remélem nemsokra könnyebb lesz.
2018. jan. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!