Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az enyémen kívül van más 4...

Az enyémen kívül van más 4 éves is, aki nem alszik 11 óráig?

Figyelt kérdés
Reggel 7 órakkor alig tudom kiszedni az ágyból. Persze délben alszik egy jót, este pedig nem álmos.

2018. jan. 31. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
A mi lányunk legkésőbb 10-kor már alszik, altalaban nyolc-féltíz körül döl ki
2018. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha ez van, nem kellene napkozben altatni.
2018. jan. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém még mindig felvan, pedig nem aludt du. sem :S
2018. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt. 2 éves korától nem aludt el 11 előtt. Ha a bölcsiben vagy később az oviban elaltatták ebéd után, akkor ez simán kihuzodott éjfélig, vagy még tovább. Mondjuk nála nem volt gond a felkelessel. Ma már 14 éves, éjfél előtt nem kerül ágyba, reggel simán felkel 7kor és nem fáradt napközben. Vannak ilyen gyerekek.
2018. febr. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vegyes a felhozatal :)

Nagylányomnál mindig is teljesen mind1 volt,hogy este 8kor vagy 11kor alszik el,reggel nem lehetett kiszedni az ágyból (ezzel én is így vagyok) csak az oviba aludt délután, itthon nem.

Fiam aki most 5 éves hiába próbáljuk korán fektetni, 10-11ig lazán elszórakoztatja magát az ágyba,de reggel 5kor már kipattan frissen kipihenten.Az teljesen mind1,hogy délután alszik vagy sem, itthon nem alszik nagyon régóta,de az oviba igen. Mindig is korán ébredő volt még baba korába is.

2018. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egyik nálunk este 8-tól reggel 7-ig aludt pár hónapos korától és még nagycsoportosként is délután 2 órát. A másik már 2 évesen sem aludt délután, este 9kor dől ki és reggel 5-6kor már ébred. Nem erre számítottunk :)
2018. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kisfiam 4,5 éves. Hasonlóan szeret este alvás helyett fönt kukorékolni, de azlrt legkésőbb 10-kor alszik.

Ő még alszik ebéd után, úgy tűnik, még igényli is. Könnyen elalszik, képes 2-3 órát is aludni.

Azt figyeltem meg, hogy már a reggelk ébredésnél eldől az egész napi alvásritmusa.

Oviidőszakban 6 órakor keltem, fél 7-kor indulunk az oviba. Ilyenkor az oviban ebéd után azonnal elalszik, 3-kor ébresztik. Ez az ideális, mert így este 9-kor már alszik.

Hltvégén engedünk egy kis lazulást: reggel nem ébresztem, magától ébred 7 körül. Ebéd után 1 órakor egy kis forgolódással, de viszonylag könnyen elalszik, van, hogy fél 4-4 körül ébred magától. Viszont ennek megvan a böjtje: 10-kor még nagyon forgolódik, fél 11-re talán kínkeservesen, de elalszik.

Néha azt hiszem, jobb lenne, ha már nem aludna ebéd után, ugyanis elég jól bírja, nem igazán hisztis, és este fél 8-kor ki is dől. De aztán azzal nyugtatom magam, hogy biztosan szüksége van még a délutáni alvásra, különben nem aludna el olyan könnyen.

2018. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van. 5, 7 es 2 eves. Hetköznap legkesöbb 21:00 kor muszaj aludniuk. Egyik sem alszik deluta. Reggel 7kor keles. Ovoda, iskola. Hetvegen a ket nagy addig lehet fent ameddig akar es birja. Talan nem kellene mar delutan aludni ha kimarad az alvas akkor este korabban elalszik.
2018. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A delutani alvason van a lenyeg.

Az enyem mar nem alszik, oviban sem, igy 8-kor fekszik, fel 9-re alszik. Reggel 7- kor kelunk.

2018. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!