Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktattátok szobatiszt...

Hogyan szoktattátok szobatisztaságra és hány évesen a gyerkőcötöket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most próbálkozok a fiammal,3 éves lesz jövő hónapban és szeptemberben óvóda.Már korábban-tavaly is-próbálkoztunk,de nem ment,még most sem igazán megy a dolog,pedig valahogy muszály lesz leszoknia.Azzal nincs gond,hogy a wc-be pisiljen vagy kakiljon,csak nem szól,nem jelzi hogy neki most dolga lenne,inkább eljátszik.Csak akkor vécézik,ha szólók neki és ráültetem.
2010. jún. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a lányom nagyon ügyes volt.21 hónaposan teljesen szobatiszta lett.Èn is meglepödtem,hogy milyen gyorsan ment.

Mink vettünk wc szükítöt meg bilit is.Már kicsi korától jött velem a wc re.Ö is ült a wc n,tépte a p´pírt,dobta abele.....

Aztán tavaj nyáron sokat volt bugyi nélkül.Ha jött a pisi,felmostam,vagy éppen kinnt pisilt,tudta mi az .Aztán szólt,hogy pisi,de akkor már folyt...Nem volt baj,meg dicse´rtük,hogy mondta.Aztán egyszer elkaptuk a bilin,utána a bilire járt,majd jött a wc szükítö.

2010. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 21hos pár hete kezdtünk probálkozni a bilivel,hát már párszor sikerült bele pisilnie.Remélem nyáron sikerül megtanulnia.
2010. jún. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lassan kezdem, 2 éves volt 1-én.Csak le fogom venni és várom mi lesz:)
2010. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kelemenkelo ***** válasza:
20 honapos a kislányom és 3 hete szobatiszta.már a 4 nap hogy éjjel sem kell pelus.de csak 1 nap volt hogy éjjel 2kor felkelt hogy pisi de a tőbbi nap reggelig birta.9től 7ig alszik.
2010. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!