Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar pisilni a kisfiam?

Miért nem akar pisilni a kisfiam?

Figyelt kérdés
Ma reggel felkelt 2 éves kisfiam, száraz volt a pelusa, gondoltam jó, majd a következő tele lesz (egyébként volt már ilyen, hogy reggel száraz volt a pelusa, de a következőbe szinte rögtön pisilt), de nem lett.Most nemrég cseréltem rajta ötödszörre, de még mindig nem pisilt.Azaz ma még egyszer sem pisilt!!!!!Gyerekorvost délelőtt hívtam, azt mondta itassam meg picit, utána biztos sikerülni fog.A gond az, hogy inni sem ivott ma 2 dl-nél többet, holott máskor simán megiszik 1,5 l-t is.És látszik, hogy pisilnie kell, mert sír, nyűgős, nyugtalan, pedig ez nem jellemző rá.2 éves

2018. márc. 1. 16:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Örülök, tényleg. Tök fura volt.
2018. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!