Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok meddig tartott egy-egy...

Nálatok meddig tartott egy-egy nem evős időszak?

Figyelt kérdés

15 hónapos gyermekem betegség miatt 1 hete nem eszik rendesen.

Elgondolkodtam, vajon ez egyszer véget ér és újra örülni fog az ebédnek vagy neki kell állnom valami új módszernek, hogy ismét a rendes evés felé tereljem?


Nálatok fogzás, betegség, aktív mozgás miatti “nem evés” meddig szokott tartani? Utána minden visszaállt az eredeti felállásba?


2018. márc. 15. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta nem eszik rendesen és jelenleg 2,5, úgyhogy nem, nem állt vissza.
2018. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem jó evő a fiam, általában ha megszűnik a gond (fogzás, tejterhelés évi 1x, betegség), akkor újra eszik rendesen. Pár nap.
2018. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4 évig. Most 5,5 éves és 1 évesen még jól evett, dundi volt. Úgy kell beleimátkozni a falatot.

Akkor fogzás miatt állandó nyűgösség, tesó születése, elutasított a kezdeti szilárd dolgokat és elkezdett utálni enni...most is tart

nincs 3 kedvenc étele

2018. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19 hós a fiam, egész jó evő, ha fogzás v egyéb ok miatt nem eszik annyit mibt szokott akkor általában pár nap, egyszer 2 hét, legutóbb 3,5 hét volt h pl napi egyszer evett egy tisztes adagot, a többi csak finnyákolás volt. Utána szépen rendeződött a dolog és eszik megint volt h azt hittem többé nem fog már jól enni de mindig visszaáll
2018. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!