Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 4 éves is ennyit beszél?

Más 4 éves is ennyit beszél?

Figyelt kérdés
Ha rákezdi, néha annyira belelovalja magát, hogy 1 óra hosszáig is mondja folyamatosan. Most ebédnél is be nem állt a szája. Minden falatnál rá kellett szólni, hogy egyen mert közben el is felejti hogy az asztalnál ülünk.
2018. márc. 20. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen, mondjuk ő evés közben dúdolni szokott 😒
2018. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúú, az én fiam 3 évesen még semmit nem beszélt, 3.5 éves korára úgy megtanult, hogy azóta sem áll be a szája. Most 5 éves. Állandóan van sztorija, megmagyaráz, körbeír mindent, százszor is képes elmesélni valamit vagy átbeszélni velem. Ő már reggel 6kor kiugorva az ágyból is egyből dumálni kezd, le kell néha intenem, hogy csak pár perc nyugit adjon, én még nagyon kómás vagyok ehhez. Aranyos, irtó nagy dumája van, imádom, de nagyon fárasztó is.
2018. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én 4 évesem is dettó,reggel 7kor vesz egy nagy levegőt és este 8ig mondja 😂
2018. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még nincs 3 éves, és folyamatosan dumál meg énekel, tök cuki :D
2018. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2.5 eves a lanyom. Be nem all a szaja, egesz nap mondja!

Addig van csend amig alszik!😂

2018. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3.5 éves fiam is egésznap mondja a magáét és hiába intem csendre .. fárasztó tud lenni
2018. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!