Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdtetek el meset...

Mikor kezdtetek el meset olvasni a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
21 honapos lanyom, kiveszi a konyvet a kezembol, nem engedi, hogy olvassak. Inkabb o akarja lapozni, persze kissebb nagyobb sikerrel, vagy inkabb szaladgal es massal foglalja el magat.

2018. márc. 23. 13:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! En is mar 3 honapos koratol olvasok neki. Amig nem tudott ugymond elmenni nagyon figyelt :) Hozza kell tennem nagyon mozgekony, szo szerint nem tud ket masodpercnel tobbet egy helyben ulni. Gondolom esetleg pont emiatt nincs is turelme hallgatni. Neztunk kepeket is es azok alapjan meseltem neki, meg jatszas kozben is probaltam de ugy vettem eszre nem igazan koti le.
2018. márc. 23. 15:47
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
25 hónapos a fiam,kb.a mesék feléig jutunk el ,utàna àltalàban megunja.
2018. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%
Mi akkor,amikor már érezhetően mozgott a hasamban a kislányom. Azóta is nagyon szereti a könyveket, most is tőbb van körülötte :)
2018. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Kösz a lepontozást, csak tudnám miért..
2018. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
43%
25 hónapos a fiam, kb. két hónapja olvasok neki esténként. Előtte nem kötötte le, nem is lehetett neki, mert a könyvet akarta fogni, forgatni, becsukni, stb., a fejből mondott mesére sem volt vevő. A nagyobbik fiamnál is valahogy így, kétéves kora után jött el az ideje a rövid meséknek, pedig nála kísérleteztem pár hónapos korában is, de rá kellett jönnöm, hogy egy olyan pici csecsemőnek semmi értelme mesét olvasni. Mondókázni, énekelni oké, azt szerette mindkettő már pár hetesen is, de kimondottan mesét szerintem akkor van értelme mondani, ha már értik valamennyire.
2018. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!