Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1.5 eves gyereketeknek mennyir...

1.5 eves gyereketeknek mennyire csinaltok husveti felhajtast?

Figyelt kérdés
Tudom, festett tojasok meg diszek, barkak, viragok...kicsit lelkiismeret furdalasom van de en semmi ilyet nem vettem. Mindenrol az jut eszembe hogy kirakom dekoracionak akkor tuti le lesz rantva, osszetori, szajaba veszi, uvolt ha elveszem tole...nyuszi feszekbe egy ajandekot vettem, egy olyan jatekot ami meg nincs neki es orulne neki, de ennek sincs tul sok koze a husvethoz, semmi nyuszi,kiscsirke pluss meg ilyenek. Szerintetek ez igy keves?
2018. márc. 28. 22:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%
1,5 éves a fiam is. Mivel speciel az étkező asztal közepén nem szokott mászkálni, így oda készítettünk húsvétfát a kislányommal. Kertben lesz tojásvadászat, meg persze fészek az ajándékoknak.
2018. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
48%
Én mindent úgy csinálok majd (még nincs gyerekem) mint amilyen az én gyerekkorom volt. Mivel jelképesen felnőttként is szeretem Mikulásra megajándékozni a szeretteimet, meg húsvétra is. Dekorálni stb. (ezek engem töltenek és jó kedvet okoz), nem hagyom el (már ha lesz elég energiám :D) akkor sem ha a baba még pici, hisz nélküle is csinálom már. Persze annál nagyobb lesz az öröm amikor már kezdi felfogni, várja a Télapót és a többi. :)
2018. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó voltam. A lepontozó fantom légyszi írjon már nekem valami kedves privát üzenetet csak hogy lássam kivel állok szemben :D Gondolom nem a véleményem nem tetszett, hanem... boldogtalan valamiért. Miért?
2018. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Semennyire, festünk pár tojást, de amúgy otthon sem vagyunk.
2018. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
37%
Amit nem értek, hogy komolyan ezektől a díszektől féltik a gyerekeket, máskor,mástól is megsérülhetnének, máskor is "leforrázhatnák magukat",nem?
2018. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Nem feltem a diszektol, csak felesleges plussz veszelyforras. Vagy hisztiforras. Fel lehet rakni a polc tetejere, de ugyis kiszurja es egesz nap ordit h vegyem le.

Amugy veful volt csokitojas kereses amik nyomkent elvezettek az ajandekhoz. Kerek 3 percig lefoglalta valoban.

2018. ápr. 1. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!