Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mennyit fizetnétek azért...

Ti mennyit fizetnétek azért egy bébiszitternek, hogy elhozza iskolából a gyermeket hazáig? Az út 5-10 perc autóval.

Figyelt kérdés
egyáltalán vállalna valaki ilyet?

2018. ápr. 5. 09:15
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

5: mi lenne, ha visszavennél ebből a stílusból?


Úristen, honnan jött ez a sok rosszindulatú válaszoló, ez valami katasztrófa!

2018. ápr. 5. 10:20
 12/37 anonim ***** válasza:
97%

De arra nem gondolnak a nagyon kritikus válaszadól, hogy lehet, hogy a szülők pont olyan munkarendben dolgoznak, hogy délután 4-kor még egyikük sem végez? Vagy ha végeznek is, mondjuk 1 órát utaznak munkából az oviig, és addigra bezár az ovi, vagy már csak ügyelet van, ami meg , ha rendszeres, kitolás a gyerekkel?

Mindenki olyan okos.

2018. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

november, december, januárra szeretném állandóra.

És igen, nem holmi kényelemből, luxusból, megvan rá az okom, miért kérdezek ilyet.

Nem kötelező autóval, azt inkább támpontnak írtam, hogy be lehessen azonosítani a távolságot.


és igen, nem vezetek, nincs jogsim, nem is lesz soha.

és igen, nagy segítség lenne nekem abban a három hónapban

2018. ápr. 5. 10:22
 14/37 A kérdező kommentje:

ja, és hogy pontosítsak, azért, mert nem látok sötétben, így nem tudnám elhozni az iskolából azokban a hónapokban, amikor sajnos 4kor már sötét van.

A többi hónap megoldva maximálisan

2018. ápr. 5. 10:24
 15/37 anonim ***** válasza:
72%

12-es vagyok, bocsánat, végig ovit írtam, de iskolás gyermekről van szó.

De a lényegen nem változtat, alakulhat úgy a szülők élete, hogy csak későn érnének oda a gyerekért, a gyereknek pedig nyilván kényelmesebb lenne, ha valaki (akit ő is és a szülei is megismernek és alkalmasnak találnak a feladatra) elhozná őt időben, hogy otthon tudjon pihenni, játszani, esetleg tanulni, gyakorolni, vagy vmi különórára menni. A lehető legrosszabb sztem, ha a gyerek még este fél 6-kor is az ügyeletben rostokol, mert várja, hogy valaki érte menjen. Ez a gyerek érdeke!

2018. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
4%
Nem látsz sötétben? O.o
2018. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
5%
Kerdezo, tobb valaszt is kaptal, oraber a megkezdett oraert. Tok mindegy, hogy 5 perc. Neki oda is kell utazni. De azt hinne az ember, hogy ezzel tisztaban vagy, nem is ertem a kerdest, kihangsulyozni , hogy 5 perc. Az jon le, hogy azt kepzelted 5 percetdolgozik es te majd adsz 100 forintot 5 percert.
2018. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

utolsó, okés, azért mert ez a válasz, ne kéne olyan hangnemben és stílusban leírni, mint ha egy utolsó szemét lennék, aki ezen akar spórolni. Szó sem esett arról, hogy csak ennyit, meg annyit fizetnék, hanem megkérdeztem.


nagyon sok megkeseredett szülő van itt, akinek valószínűleg nem boldog az élete..

2018. ápr. 5. 10:34
 19/37 A kérdező kommentje:
16: ja sajnos :( baromira zavar engem is, de egyenlőre erre nincs gyógymód, pedig erősen kapcsolatban vagyok már külföldi kutatóintézetekkel is, de egyenlőre semmi semmi.
2018. ápr. 5. 10:35
 20/37 A kérdező kommentje:
17: na most húzz el innen, katasztrófa milyen rosszmájú vagy! csak nehogy visszakapd...
2018. ápr. 5. 10:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!