Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mennyit fizetnétek azért...

Ti mennyit fizetnétek azért egy bébiszitternek, hogy elhozza iskolából a gyermeket hazáig? Az út 5-10 perc autóval.

Figyelt kérdés
egyáltalán vállalna valaki ilyet?

2018. ápr. 5. 09:15
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Taxira még nem gondoltam, de az már 'sok" lenne, nem anyagilag, hanem, hogyan néznének rám.

És igen, szürkületi vakság a neve, vagy farkasvakság

2018. ápr. 5. 14:06
 32/37 anonim ***** válasza:
87%
Ki nem tesz rá, higy mit szólnak hozzá ? A ti dolgotok. Simán meg lehet szerintem oldani hogy minden alaklommal ugyanaz a taxis menjen a gyerekért
2018. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem 1000-1500 Ft között reális a babysitter fizetése. Ha nem ragaszkodsz az autózáshoz, családon, ismerősi körön belül nagyobb (középiskolás) gyereket is meg lehet esetleg kérni, hogy hozza el abban a néhány hónapban.
2018. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
51%

Mennyi b..szatlan fap..na van itt, te jó ég:D


És ha a Kérdező azért akarna bébiszittert, mert minden nap akkor főzi a vacsorát? Vagy mert fodrászhoz megy? Kinek mi köze van hozzá, áruljátok már el?!:D



Szerintem 1000-1500 ft amúgy. De először tényleg érdemesebb lenne az osztálytársak szüleivel beszélni, vagy olyannal, aki a környéken lakik és jóban is vagytok.

Plusz ha mégis amellett döntesz, hogy felvesztek valakit, akkor szerintem olcsóbb, ha olyat választasz, akinek ez másodállás, vagy diák amúgy, hiszen nem órákat fog rá vigyázni, nem kell szórakoztatnia, tanulni vele pluszban.

2018. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Pupusz ***** válasza:
21%
Kedves kérdező! Sajnos az emberek itthon nagyon irigyek. Ezért akadnak ki, ha valakinek telik baby sitterre, bejárónőre. Azt gondolják, hogy az már elefántcsont toronyban élő, kőgazdag multimilliomos, aki azt sem tudja, hova költse a pénzt. Itt vetítik ki a nyomorukat. Pedig az óradíj 1000Ft körül van, nem megfizethetetlen. Egyébként is sokkal biztonságosabb, ha hazahozza valaki a gyereket, mintha egyedül kószálna a mai világban, ami nem azonos a mi gyerekkorunkéval. Rengeteg gyerek tűnik el évente. Úgyhogy ez egy igen felelős hozzáállás, tökéletesen egyetértek. Ha több órára alkalmazod, az más, mintha csak elhozza a gyereket. Mármint árban. Akkor 1000Ft/óra, + 500Ft üzemanyag költség, szerintem, kb. ennyi 10-15 perc autózás. Ha több órára alkalmazod, akkor végül is benne van a munkaidejében, óradíjában, nem megterhelőbb, mint vigyázni rá, csak az üzemanyag ktg. jön rá. Ha csak elhozza, akkor szerintem 2000Ft/alkalom. Mindenképpen olyat keress, akinek régebb óta van jogsija és ellenőrizd le, hogy hogyan vezet, biztonságos-e az autója. A gyerek hátul üljön, bekötve és kösd a sofőr lelkére, hogy óvatosan vezessen, nem kell sietni, kapkodni. Télen legyen téli gumija és ne egy romhalmazzal közlekedjen. De ne is sportkipufogós, spoileres "rakétának" álcázott kocsival közlekedő fiatal legyen! Biztos jobban örül, ha több órára veszed fel naponta és abba belefér az elhozatal is. Ha az osztálytársai szülei közül esetleg ismersz valakit és csak azt szeretnéd, hogy elhozza, akkor beszéljétek meg. Cserébe felajánlhatod neki pl, hogy vigyázol a gyerekére, ha elmennek valahova. Vagy akár azt is, hogy reggel te elviszed az ő gyerekét/gyerekeit, délután pedig ő elhozza a tiédet. Mi így csináljuk, nagyjából. Működik.
2018. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
50%

Amikor munkanélküli voltam, örültem volna egy ilyen lehetőségnek. Saját kocsival elvállaltam volna havi 20E-ért, ha 10km-en belül kell fuvarozni. 10km-en felül 30-40Ft/km, benzin ártól függően.

Azért a legjobb egy iskolatárs szülejét megkérni egy jelképes összegért szerintem is.

2018. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
50%

ÉN minden megkezdett óráért 1000 ft-ot kértem el.


Plusz benzinktsg és utazási idő (kocsival, mert volt olyan szitteltem, aki 40 perc autóútra lakott.

2018. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!