Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mennyit fizetnétek azért...

Ti mennyit fizetnétek azért egy bébiszitternek, hogy elhozza iskolából a gyermeket hazáig? Az út 5-10 perc autóval.

Figyelt kérdés
egyáltalán vállalna valaki ilyet?

2018. ápr. 5. 09:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem mit kell ezen hözöngeni? Ha semmi bajod nem lenne, csak mondjuk simán dolgoznál, akkor is kereshetnél egy ilyen baby sittert, nálunk sok gyereket így visznek haza a suliból, nincs ebben semmi különleges.
2018. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
73%
Óradíj+benzinköltség a minimum. Az az 5-10 perc neki nem 5-10 perc, hanem úgy szervezi az összes hétköznapját, hogy pont akkor ráérjen, valahonnan elmegy az iskolába, onnan hozzátok, onnan pedig még haza. Neki ez mind olyan idő, amiben dolgozik, mert mással nem tud foglalkozni az oda-vissza út alatt sem.
2018. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja és szerintem sehol nem írta a kérdező, hogy 5 percet akar kifizetni, simán csak megkérdezte az árat, egyáltalán nem mindegy, hogy 5 perc az út, vagy egy óra. Én biztosan többet kérnék egy órás vezetésért.
2018. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
ez így van, az időt tájékoztatásképpen írtam. Egyébként én is napi 1000 Ft-tal kalkulálta még a múlt héten, és mivel nincs ilyen tapasztalatom, ezért tettem fel a kérdést.
2018. ápr. 5. 10:49
 25/37 babyboom567 ***** válasza:
8%

Kedves Kérdező!

Attól függ melyik városban laksz(Bp/vidék).

De minimum 2 órát+ előre megbeszélt fix benzinköltséget fizetnék(ha saját autójával megy).

Bár én nem hagynám,hogy idegen vigye a gyerekem kocsival.

Biztos vállalnak ilyet.

2018. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
áh, igen, ez az idegen dolog engem is riaszt, igyekszem majd ismerőst találni. Egyébként egy nagyváros vagyunk, nem szükséges a 2 óra. Körbekérdezek majd az iskolában is, ha arra kerül a sor
2018. ápr. 5. 11:11
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Off: Első körben kérdezd végig az osztálytársak szüleit, hátha akad olyan, aki tudja vállalni. Nálunk is kölcsönösen hordjuk egymás gyerekeit különórára meg adjuk le néha hazafelé, hátha nálatok is akad olyan, akinek útba estek vagy ha nem is totál szívjóságból, de akinek barterba fel tudsz olyasmit ajánlani, amivel ő is jól jár.
2018. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
81%

Atyaèg! Ennyi rosszindulatú embert! 🤦‍♀️


Kedves Kèrdezô! Nagyon jò a kérdés, engem is foglalkoztat, hogy fogadok valakit.


És nyugodtan kövezzetek meg, pusztán kényelembôl, azért, hogy ne a pici pár hetessel kelljen bkv-znom, hogy ennyivel is több idôm maradjon magamra, férjemre, a nagytesòra utána több energiám.

Érdekes, hogy Vekerdy Tamásnak senki nem támad neki, pedig ô több helyen, írásaiban és elôadásain is nyomatékosan hangsùlyozza, hogy aki teheti fogadjon babysittert vagy bárkit aki segíteni tud!!! Ettôl nem rosszabb anya, sôt!!!!!!

2018. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

utolsó kettő: köszönöm!!!

18: megfogadom, lehet, hogy lesz olyan, aki az utcánkban fog lakni :)

2018. ápr. 5. 12:22
 30/37 anonim ***** válasza:
77%

16!


Szürkületi vakság a neve.


Kérdező, taxi nem jöhet szóba ?

2018. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!