Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezelendő ha rokon...

Hogyan kezelendő ha rokon ebéd előtt csokit tunkol a gyerekbe az anya amig mosogat akaratod ellenére?

Figyelt kérdés

Nem egyszer volt már ebbol balhé, eleve ha erkezik hogy ne a csokit lobogtassa es ne fájditsa a gyerek szivét vele hogy csak kesobb eves után eheti, komolyan, már a kicdi gyereknek van több esze és nem fogadja el hogy ő előtte ebédel.


Erre napközben teszek veszek és a hátam mögött bezabáltatja a gyereket csokival mikor pont előtte mondtam el hogy a husveti csokijai miatt is fogyott a kisgyerek mert kihagy ebédet vacsorát is.


Ezzel akarja a gyerekem ellenem forditani ugy erzem, hogy a kicsi szemében én legyek a gonosz csokitilto anya ő pedig a cukrosbácsi (amugy nő az illető)


Elnézi örömmel ha a gyerekre orrolok ezért, rola meg lepereg ha üvöltök is vele.


Most is megcsinalja a bajt, teletomte a gyerejetcsokival ebéd elott meg gyorsan eloson haza hogy ne lassa hogy hala neki ebed nelkul fog aludni a gyerek ismét.


Hogy kezeljem ezt az egeszet?


2018. ápr. 7. 12:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A gyerek szépen visszq is adta amikor hozta es eltettük. A hátam mögött tukmálta rá.


Legutobb csak elszaladtunk hozzá ki sem vettem a kocsibol a gyereket es az ablakon a résen nyomkodta be neki megint a hatam mögött ahelyett hogy az anyjanak adta volna oda.

Elvettem a gyerektol aki keszsegesen nyujtotta is oda nekem de mas esetben egy kész anya - gyerek konfrontaciot szìtana ezzel.


Annyira aljas huzásnak tartom.

Tipikus amikor meg akarják venni a gyereket anya ellen hangolva.

2018. máj. 1. 14:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha én a gyereknek veszek csokit, azt az ő kezébe adom, nem az anyjaeba
2018. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Es elnézed hogy a gyerek azonnal enné anyja elkéri. Szép.

Illik legalabb megkérdezni az anyját hogy adhatok e, megkinálhatom e. Senki nem tömi a gyerekem rajta kivul.

2018. máj. 1. 19:04
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyik szavaddal ütöd a másikat. Azt íród tömi a gyereket, aztán azt, hogy a gyerek azonnal az anyjának adja, aztán meg hoyg a gyerek azonnal enné...

Majd megunja a nagymama a rinyálásodat és a vilaghon semmit nem vesz a gyereknek.

2018. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Áttértem általánosságra. Eleve bunkosag az anya beleegyezése nelkul bármilyen gyereket bármivel tömni (ezt pláne tudja az akinek rossz evő gyereke van es összeteszi a kezét ha ebédel a kicsi) es az meg már a legalja, ha ezt az anya tiltása ellenére teszik.


Nincs kifogás. A kezelésében kértem segítséget, nem a megértésében.

2018. máj. 1. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!