Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósomnak szervizelik az...

Anyósomnak szervizelik az autóját. Engednétek, hogy tömegközlekedéssel vigye az állatkertbe a 3 éves gyereket?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 17:11
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
98%
Mi is mindenhova autoval megyunk, nagy ritkan kenyszerulunk tomegkozlekedesre, na olyankor feler egy kirandulassal akkora elmeny neki, imadja. Szerintem tul paramamizod ezt!
2018. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
2018. máj. 8. 17:25
 13/49 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom, mi történne :DDD Neked is jót tenne, ha néha leműtenéd a seggedről az autót, és megmártóznál a "szagos" emberek között. Aztán nem rettegnél az ismeretlentől.
2018. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
92%

Elengedném, az autoval is történhet baj.

Mi is autoval járunk,ezért idönként kimondott vonatos vagy buszos utakat tervezünk...

2018. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
94%
Nehogy már ennyire sznob legyél! Manapság ha valaki elböffenti magát a buszon, akkor azonnal fönt van a neten. Mindig is voltak ilyen esetek, most is vannak, attól még ki lehet menni az utcára.
2018. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
94%
Ajjajj. Az allatkertekben meg elofordulnak balesetek, pl beesnek a gyerekek a gorillakhoz meg a tigrisekhez.
2018. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
90%
Most én is linkeljek neked autóbalesetes cikkeket?:-D Amúgy van autónk, de a gyerek sokszor kéri hogy inkább tömegközlekedjünk, neki már ez is a kirándulás része, iszonyatosan élvezi.
2018. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 ildibrexy ***** válasza:
89%
Szerintem kicsit tulagodod ezt. A kocsiban is tortenhet barmi, de inkabb nem linkelgetem be ide mennyi autobaleset van.
2018. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
87%

Ha mondjuk nem kamu szennyoldalaból tájékozódnál, hanem használnád az ESZEDET, akkor mennyivel jobb lenne a gyerekednek.


Nem bántásból írom, de nagyon gáz, amit csinálsz.

2018. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
89%

Te ha jól sejtem ilyen tipikus paramami vagy

Burokba neveled a gyereket

Mitől félsz mi baja lesz?

2018. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!