Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósomnak szervizelik az...

Anyósomnak szervizelik az autóját. Engednétek, hogy tömegközlekedéssel vigye az állatkertbe a 3 éves gyereket?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 17:11
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
86%
Pfú te.... nekünk nincs is autònk. Eláshatom magam?
2018. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem 2 órás az út, akkor igen.

Annyit nem bírna ki vele senki idegösszeomlás nélkül...

2018. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
65%
Azon kívül, hogy valószínűleg se gyereked, se anyósod, mégis mi a kérdés célja?
2018. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
28%

Tök jogos lenne a kérdező félelme, ha suttyórészen buszoznának, de a 105ös busz, ami az állatkerthez megy(hősökteréhez), ritka jóhírű, kellemes útvonallal.


Hogy mennek?


20as vagy 30as busz megy arra, az nem olyan jó, a trolitól nem kell félni, de a kisföldalatti is remek választás.


Én is figyelek, melyik járatra viszem a gyereket és mikor, vannak olyan területek, ahol én sem szívesen buszozok. Nem a direkt veszély, hanem pusztán a látvány/nyomor/szagok/emberek viselkedése miatt.


Ha majd nagyobb lesz, sokmindent láthat, de amíg ilyen túlfogékony, inkább ne halljon/lásson olyan helyzetet, amit én sem nézek szívesen.


A 24es villamos ami a keletitől megy pl nagyon durva nappal is.

2018. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Ti vagy kötekedni jártok ide és ti sem utaztok tömeggel, csak jó dolog itt sznobozni, meg arcoskodni vagy annyi javult az utóbbi 5 évben a tömegközlekedés (és az aon utazó plebs viselkedése, ápoltsága), amióta nem utaztam semmi ilyenen.
2018. máj. 8. 18:05
 26/49 A kérdező kommentje:
azon*
2018. máj. 8. 18:06
 27/49 anonim ***** válasza:
95%
Mivan, elkaptak egyszer az ellenorok, es azota nem heverted ki?:D
2018. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
94%
Abba belegondoltál, hogy előbb-utóbb felnő az a gyerek? Majd randira is Te fogod furikázni? Vagy ha majd az osztállyal mennek valahova, akkor is égeted majd, hogy folyton a nyakában lihegsz? Nagyon hasznos, ha valaki tudja használni a tömegközlekedést. Kezdve az útvonaltervezéssel, folytatva a menetrend értelmezéssel, majd a tömegközlekedés írott és íratlan szabályaival. A közlekedés veszélyes. Mindegy, milyem eszközzel közlekedsz, történhet baleset. Igen, elengedem a 3 éves gyereket a nagyszüleivel tömegközlekedéssel.
2018. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
89%

Férjemnek és nekem is van autónk, én sokszor tömegközlekedek a 7 honaposommmal, mert van olyan szituáció amikor kényelmesebb vagy gyorsabb. 3 hetesen hevezett először.


Szerintem kifejezetten elvezne a tömegközlekedést

2018. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
90%
hát inkább a plebs a tömegközlekedésen, mint egy ekkora tuskó, mint te. Szállj le a földre...
2018. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!