Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósomnak szervizelik az...

Anyósomnak szervizelik az autóját. Engednétek, hogy tömegközlekedéssel vigye az állatkertbe a 3 éves gyereket?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 17:11
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is elromlott az autóm és vinnem kellett őket, imádták a tömegközlekedést, a 3 éves azóta is meglát egy buszt és extázisba esik. Naponta rengetegen járnak iskolába, munkába, viszik a gyerekeket. Gondolom nem éjfélkor mennek az állatkertbe, hogy esetleg részegekkel utazzanak. Tényleg felesleges és ostoba dolog is fennakadni, hogy a gyerek tömegközlekedéssel megy. Nem kényszerből is kéne vinni egyébként. Én vittem a nagyobbat, amikor még csak ő volt, pedig a wc-re is autóval járok.
2018. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
88%
Mi is ritkán tömegközlekedünk, de akkor imádják a gyerekek. Az állatkertnél parkolni meg kész tortúra, oda mi tervezetten tömegközlekedünk.
2018. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
86%
Kapaszkodj meg, mi úgy mentünk Pestre állatkertbe tavaly, hogy a város szélén letettük a kocsit, és szépen bementünk metróval/földalattival, mert egy agyhalál a városligetben parkolni, volt, hogy háromnegyed óra volt parkolóhelyet találni... Képzeld, a gyerek él még, sőt, nagyon tetszett neki, a mozgólépcső volt a legnagyobb sláger. 2 éves volt.
2018. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
21%

Aki úgy gondolja nincs gond nappal bp bizonyos részein a tömegközlekedőkkel, annak javaslom a 24es villamost, a 9es busz pesti részét, azt a villamost, ami a régi józsefvárosi piac vonalán halad, akármelyik kőbányai/határúti járatot, de leginkább a magdolna utcánál megálló nemtudomhányas trolit, a klinikák környékén vagy a nagyvárad térnél is durva.


Én már láttam verekedést nappal, egymás megtépését, undorító ordibálást, gonoszkodásokat, lábtaposást, szexet!, pasi a hajánál fogva tépett le egy csajt, voltak akik szívtak, drogosból rengeteg van, látod, ahogy az idegtől kattog és jár a szeme, na meg már belém is kötöttek, mikor elbambultam, egy nagydarab nő, akit addig észre se vettem nekemjött az öklét rázva, hogy megtép, ha ránézek..


Szóval igen, én megválogatom milyen emberek közé viszem a gyerekem. Egy mezei hajléktalannal vagy szegény emberrel semmi gond, de mégcsak a romákkal sem, viszont vannak azok a részek, ahol nagyobb mennyiségben fordulnak elő a nemnormális emberek..


Ha ilyenen nem mentek keresztül, akkor nincs semmi baj.


Aki meg szemellenzővel jár és nem veszi észre, mennyire máshogy viselkedő emberek szállnak fel mondjuk budán, mint a közvágóhídnál, az meg is érdemli ezeknek az embereknek a társaságát és a velük járó dolgokat.

2018. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
71%

Te kicsit elrontod a gyereked, mert ha mindenhova kocsival viszed, az első bkv-s ovis kirándulásnál


a., baromira fog félni

b., azt sem tudja mit lessen nagy meglepetésében, a többiek meg jól kiröhögik


Just sayin'....

2018. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk is van autónk, mi is azzal járunk, ha valahová közösen megyünk. Ettől függetlenül dolgozni pl. busszal járok. A fiam pedig a nagymamához szokott busszal menni, mama jön érte és hozza haza, egyszerűen imádja a gyerek a buszozást. Van, hogy mondjuk, hogy elvisszük a mamához autóval, mire közli, hogy de én már pedig busszal megyek.

Atrocitások pedig bárhol érhetik az embert. Akkor is ha autóval mész. Nyilván akkor ti vásárolni sem szoktatok menni a gyerekkel, nyilván a gyereked az óvodába se fog járni és iskolában sem, mert aztán ott meg pláne történnek dolgok. Esetleg linkeljünk pár sztorit?

Nagyon túlparázod ezt a dolgot.

2018. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk nincs is autónk, csak két biciklink....szoktunk tömegközlekedni is...szar egy család vagyunk, mi?
2018. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy normális ... Képzeld , három éves gyerekem nincs autóm, minden nap tömegközlekedünk pár napos kora óta. Busz , vonat, sőt Londonban metró már pár hónaposan, mert közel lakunk és sokszor van dolgunk Londonban. Ja meg pár havonta repülő. Jelentem még élünk. És biztos hogy nem lesz tutyimutyi gyerekem, mint neked.
2018. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
93%
Engedném. Kell,hogy lássa a világot autón kivülről is. A gyerekek szeretik a tömegközlekedést. Emlékszem én imádtam villamosozni. Nekünk nem is volt autónk. Megértem,hogy rossz környéken nem szívesen engednéd ahhoz tényleg kicsi. Vannak helyek ahol felnőttekbe kötnek bele ezt egy gyereknek szerintem sem kell még látnia ráér később. Viszont az állatkert egy jó környék az oda vezető járatok többsége nyugis.
2018. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez a túlféltésed nem csak a tömegközlekedésre terjed ki. Nagyon megnehezíted a gyereked életét, nem lesz felvértezve bizonyos helyzetekre, önállótlan, bizonytalan, aggodalmaskodó lesz. Szerintem ésszel kellene ezt a problémát is átgondolni és nem rögtön rémeket látni. Anyósod hány éves? Milyen útvonalon kell, hogy menjenek? Ha úgy gondolod, hogy veszély leselkedik rájuk ezen az útvonalon, akkor rendelj taxit nekik. Nekem nincs autóm, ha sürgős dologról van szó, akkor taxit hívok. Még mindig olcsóbban jövök ki, mintha autóm lenne. A gyerekem pedig utál taxival menni, inkább buszozna vagy amit nagyon szeret, az a vonatozás.
2018. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!