Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósomnak szervizelik az...

Anyósomnak szervizelik az autóját. Engednétek, hogy tömegközlekedéssel vigye az állatkertbe a 3 éves gyereket?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 17:11
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom itt pár ember hol él, vagy miféle dimenziókat talált ki magának. Attól hogy valaki Budán lakik (hogy oda ne rohanjak) attól bizony még ő sem ragad be abba a pár nm-be :D Én is laktam anno Budán és dolgoztam a belvárosba ahol a sok sok fujjfujj helyek egy köpésre voltak tőlem. Igen be is merészkedtem ezekkel a fujfujj járatokkal :D Élek és virulok.

Baj bárhol érheti az embert nem kellene ennyire életképtelen majrésnak nevelni egy gyereket, hogy ha törik ha szakad fel nem tennéd BKV-ra.

Amúgy vicc az egész hogy rengeteg jómódú nem "szagos" ember jár kel BKV-val mert szimplán gyorsabb praktikusabb, de azért mindig akad pár kivagyiskodó akinek ez olyan alantas....szánalmas.

2018. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem van autóm, ám a fiam 5 hónapos koráig nem maradt meg se az autós ülésben se a babakocsiban. Így maradt a kendő és a tömegközlekedés. Inkább szagoltam a bácsikat/néniket mint hallgassam ahogy ordít. Egy 3 évesnek meg külön izgalmas is lehet.
2018. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
mindig hozott-vitt az apukám kocsival-ma is képes vagyok eltévedni bárhol.a gyerekeimnek pont az önállóságot tanitom,mert az én önállótlanságom hatásait néha máig érzem.egyébként tökre észrevehetőek azok a gyerekek,akik sosem bkv-znak.még a mozgólépcsőre sem tudnak fellépni.arról nem is beszélve,mekkora élmény nekik a boszos közlekedés.én nyárra mindig vettem bérletet-és bejártunk Tolnát_Baranyát
2018. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Azért az minden határon túlmegy, hogy még itt elkezdenek páran privátban zaklatni!
2018. máj. 10. 10:07
 45/49 anonim ***** válasza:
71%
Inkább a hatalmas ostobaságod megy túl minden határon, kedves kérdező.
2018. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan nem én voltam de nem csodálom. Buta ember aki sokat hisz magáról :)
2018. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha ennyire kivagy a tömegközlekedéstől, akkor kinyitod a kis pénztárcádat és kifizeted a taxi költséget. Probléma megoldva.
2018. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

Te, én egy nagyi vagyok. Autóm nincs. Nyári szünetben én vigyázok az unokára. Évek óta. Gyerekek kint laknak az agglomerációban.


Hogy kellene a kicsit vinnem állatkertbe, moziba, játszóházba?


Fogózz meg! Hévvel, metróval, busszal, villamossal.


Valahogy a lányom sosem fosta össze magát emiatt.

2018. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Én a fiammal 2 és fél éves kora óta járok más településre fejlesztésre hetente kétszer tömegközlekedéssel. Imád vonatkozni, metrózni, buszozni, stb. Neki ez egy kaland, ha tudunk kocsival menni, akkor sem akar autózni.

Egyébként fura mód mióta buszozunk ritkábban is beteg.

Lehet hogy a busz jobban fog neki tetszeni, mint az állatkert

2018. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!