Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaron mar ki sem viszitek a...

Nyaron mar ki sem viszitek a gyerekeket kesu du. Elott a jatszoterre?

Figyelt kérdés
Az utobbi heten tobbszor voltunk varosi jatszotereken, amik tomve voltak korabban, es most konkretan senki nem volt. Ez a meleg miatt van? Aki a napsutes/uv sugarzas miatt nem megy ki, mivel foglalja le a gyereket nyaron delutanig? (Ovis kornal fiatalabb gyerekekre gondolok elsosorban).
2018. jún. 1. 17:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

Mi ma is csak 6-kor mentünk ki, de úgy igazából 7 körül éreztem azt, hogy na, most van ideális hőmérséklet a játszáshoz. Nyáron nem szoktunk 5-6 előtt kimenni, ha nem muszáj. Mondjuk ma nem is tudtunk volna hamarabb kimenni, majdnem ötig aludt a gyerek :D Nem tudom, mi ütött belé, 3-kor szokott kelni.

(2.5 éves)

2018. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

11-es vagyok, a kérdés második felére nem válaszoltam, bocs. Igazából sose értettem, miért olyan nagy dilemma, hogy mit lehet bent csinálni. Meg is őrülnék, ha csak akkor lennénk otthon, amikor eszünk meg alszunk, és egész nap kint lennénk. Persze kell a mozgás, a levegő, de azért otthon lenni is jó :)

Vannak benti játékaink is szép számmal, kisautóznak, vonatpályáznak, építőkockáznak, játékkonyháznak az enyémek főleg, a kicsinek fél óra mesenézés van megengedve, ezzel elég jól elvannak akkor, amikor nem a játszótéren vannak.

2018. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%? Oké, bocs, hogy válaszoltam. Értelmi színvonal még mindig a toppon van ezen az oldalon. Mi a rossz válasz abban, hogy nyáron, melegben nem szoktunk koradélután kimenni? Vagy azon, hogy képesek bent is játszani a gyerekeim?
2018. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Kb. 9-ig megyünk, és 5-6 után.


Mivel meg lehet gyulladni árnyékban is, a játszótéren meg kivágták az összes fát, mert "balesetveszélyes" :D Kész vicc, így gyakorlatilag non-stop a tűző napon kéne lennünk. KIZÁRT.


Akkor inkább medencézünk otthon.

2018. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De igen
2021. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!