Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit csináltok (csinálnátok)...

Ti mit csináltok (csinálnátok) ha az apja nagyon leszúrja a gyereket, az ok jogos, de a kicsi (3-4 év körüli gyerek) nagyon sír? Elkezditek vigasztalni?

Figyelt kérdés

Ezen vesztünk össze tegnap a férjemmel. Jogosan kapott ki ugyan, de a férjem kissé túlzásba vitte, és a kisfiunk már nagyon sírt, nem hisztizett, hanem komolyan nagyon sírt, engem hívott, én pedig odamentem, megöleltem, elmondtam neki hogy ilyet tényleg nem szabad csinálni amiért apa mérges, igaza van, de ölbe vettem és vigasztaltam.

Erre a férjem velem is elkezdett veszekedni, hogy mit pátyolgatom ilyenkor a gyereket, és hogy így most aláásom az ő tekintélyét, meg hogy így a gyerek azt fogja gondolni, hogy mindent szabad neki...

De most hagyjam ott kétségbeesetten sírni és ne foglalkozzak vele, miközben engem szólongat?...

Ti mit tesztek ilyen helyzetben?

A férjemnek van igaza?


2018. jún. 6. 12:25
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nem tetszett, de sehol nem írtam hogy ezt szóvá tettem a gyerek előtt....
2018. jún. 7. 20:26
 22/27 anonim ***** válasza:
57%
Dehát nem is ezt írtam..
2018. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

De :D :D...!!


"Jelen esetben jobban jártatok volna, ha te csöndben maradsz, és később szólsz a férjednek, nem a gyerek előtt, hogy ez nem tetszett neked. Igaza van abban, hogy a gyerek így megtanulja, hogy aput ki lehet játszani,"

2018. jún. 7. 20:46
 24/27 anonim ***** válasza:
88%

"Azt írtad, hogy nem tetszett neked a férjed kirohanása. Vigasztalni nem kellett volna, legalábbis nem így és nem rögtön."


A vigasztalásra értettem.

2018. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
57%
Én apa vagyok, a hangom meg a fejem egy baromé általában, volt is sírás belőle, de magam tisztázom egy nagy ölelésben, hogy nem vele van a baj, és csak nem értem, hogy miért csinálja ilyenkor, amit csinál. És nem ásom alá a "tekintélyemet", érdekes.
2018. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
47%
Majd 10 ev mulva ird meg h hogy all a tekintelyed. Az lesz erdekes.
2018. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd?
2018. jún. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!