Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beszélnél magával a gyerekkel?

Beszélnél magával a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiú aki bántja a kislányomat az oviban, ovonénivel, szülőkkel már beszéltünk, de a helyzet ugyan az vagy még rosszabb. Kék zöld foltokkal jön haza. Ma bele harapott. Mostmár sok gyerek nem jár az oviba, kevesebben vannak, nem hiszem el, hogy soha nem látja senki mikor bántja.

2018. jún. 12. 15:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én is mindig ezt mondom neki, hogy szóljon az óvónőknek. Azt mondja mikor bántja akkor sikít, de az óvónő leszidja, hogy ne sikitson. Holnap ezt megkérdezem az óvónőtől. De már kezd nagyon felmenni a pumpa.
2018. jún. 12. 21:15
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Csak ha a szülők is jelen vannak. Azért mégiscsak egy ovisról van szó, fordított helyzetben szerintem te sem örülnél neki, ha valaki letámadná az ovis gyereked. De én biztosan az óvónőkkel beszélnék először mégegyszer.
2018. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
4%
Én megkérném az óvónőt, hogy hívja oda a kisfiút, és úgy, hogy ő is hallja, beszélnék vele. Leguggolnék hozzá és kedvesen megkérném, hogy ne bántsa a lányomat, mert neki ez fáj, ugye ő sem szeretné, ha harapdálnák? Ha másnap megint ez van, ugyan ez a szöveg, csak hozzátenném, hogy kénytelen leszek anyukáddal és apukáddal beszélni erről, ha nem fejezed be. Ha még mindig nem használ, akkor tényleg megvárni anyut-aput és megmutatni a gyereken a sérüléseket (akár le is fotóznám, ha olyan), normális hangnemben. És ha ez sem használ, jelezném az óvónőnek, hogy megyek a jegyzőhöz. És el is mennék.
2018. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%

És ha beszélsz, mi fog változni?


Semmi, csak még inkább rászáll a lányodra.


Ezt velünk addig csinálta egy srác már 6-ban - szokása volt terrorizálni mindenkit -, míg az egyik lány be nem pipult, és konkrétan a szart is kirugdosta belőle.

A srácnak eltört az orra, meg teli lett kék-zöld foltokkal, na AKKOR állt le végleg.


A szülők aztán hiába fegyelmezték, a tanároktól hiába kapott ezeregy intőt, nem érdekelte.

2018. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
No, mit tettél végül?
2018. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!