Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te engednéd iskolában 5 évesen?

Te engednéd iskolában 5 évesen?

Figyelt kérdés

Most 4 éves, de már ebben az évben is 6-7 éveseknek tartott iskolai előkészítő feladatokat csinálja, nagyon okos, nem úgy beszél, viselkedik mint egy 4 éves. Jövő júniusban tölti az 5-öt, az óvónők szerint már ez az egy év is felesleges. Én úgy tudtam nem is mehet 6 éves kora előtt iskolába, de most kiderült, hogy mehet. Veszem neki az elsősöknek való foglalkoztatót és nagyon szereti csinálni. A nevét és több szót szépen leír, szépen számol is. Élvezi ha "tanulok" vele és igényli is minden nap.

Volt valaki akinek 5évesen ment a gyerkőc iskolába?


2018. jún. 18. 01:15
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Végigolvastam a válaszaidat meg a kommenteket. Van barátja? Tök mindegy ki. Lehet akár 3 évvel idősebb is. Ha nincs, én tuti beiratnám pl. egy modellező szakkörbe vagy valami sportra, csapatjátékra stb. Hogy szokja a közösséget, mert az iskola erről is szól. Ha most nem tanulja meg az alapokat, akkor kamasz korában, amikor minden a barátokról szól, mihez kezd. Én a helyedben inkább erre gyúrnék rá, minthogy erőltetném az iskolát.
2018. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!